Grundig 55 GHQ 9500
70
35.519 TL
Ekran Boyutu55 İnç
Çözünürlük StandardıUltra HD (4K)
EkranDüz (Flat)
Ses Çıkış Gücü (RMS)36 W
Grundig 55 GHQ 9500 Satıcı Fiyatları
Grundig 55Ghq9500 55u0022 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra Hd Smart Led Tv En Ucuz Satıcı: NESA GSM
35.519 TL Ücretsiz Kargo 4 saat önce
Grundig 55 GHQ 9500 55u0022 4k Ultra HD Smart QLED TV Satıcı: yekpa
36.839 TL Ücretsiz Kargo 42 dk önce
Grundig 55GHQ9500 55u0022 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV Satıcı: TEKPA
38.099 TL Ücretsiz Kargo 38 dk önce
Grundig 55GHQ9500 55u0022 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV Satıcı: azizoğludtm
42.974 TL Ücretsiz Kargo 38 dk önce
Grundig 55 Ghq 9500 55” 139 Ekran 4k Uhd Google Qled Tv Satıcı: ErdirenGrup
58.118 TL Ücretsiz Kargo 59 dk önce
İlk Fiyat 29.197 TL
Güncel Fiyat 35.519 TL
Fiyat Değişimi %21.7 artış
Son Güncelleme 06/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu TV kimler için uygun?
Grundig 55 GHQ 9500 Avantajları
  • 4K/UHD çözünürlük ile yüksek detaylı görüntü
  • 120 Hz yenileme hızı ile akıcı hareketler ve oyun deneyimi
  • 36 W RMS ses çıkış gücü ile güçlü dahili hoparlörler
  • Smart TV özellikleri ile uygulamalar doğrudan ekranda kullanılabilir
  • DVB-S2 uydu alıcı desteği ile ekstra cihaz ihtiyacı azalır
  • eARC desteği ile yüksek kaliteli ses çıkışı
Ekran TipiDüz (Flat)
Ekran Boyutu55 İnç
Ekran Boyutu (cm)139 cm
Ekran Çözünürlüğü3840x2160
Yenileme Hızı (Gerçek)100/120 Hz
Dinamik KontrastDCR PLUS
Desteklenen Çözünürlükler (HDMI)1080p @ 120Hz
HDRVar
HDR ÖzellikleriDolby Vision, HDR10, HDR10+, Dolby Vision IQ
SES
Ses Çıkış Gücü (RMS)36 W
Hoparlör Sistemi2.0
Ses ÖzellikleriELAC Ses Geliştirme
Dahili Wi-FiVar
Wi-Fi ÖzellikleriWi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac), Dual Band (5GHz)
Ethernet / LAN Kablo GirişiVar
USB 2.0 Girişleri2 Adet
HDMI 2.0 Girişleri3 Adet
HDMI ÖzellikleriHDMI Enhanced Audio Return Channel (eARC), HDMI Audio Return Channel (ARC)
HDMI-CECDIGI LINK
Dijital Ses ÇıkışıOptik
Ses / Kulaklık ÇıkışıVar
Common Interface (CI+)Var
Analog/Kablolu Anten Girişi1 Adet
Uydu Anteni Girişi1 Adet
Diğer Bağlantı ÖzellikleriServis Konektörü
MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ
3DYok
Smart TVVar
Smart TV ÖzellikleriGoogle Play Store
Smart TV UygulamalarıGoogle TV, Netflix, Prime Video, Turkcell TV+, YouTube
Uygulama YükleyebilmeVar
Dahili KameraYok
Akıllı Etkileşim (Dahili)Var
Ses ile TV KontrolüVar
Yayın Kaydetme (PVR)Harici Disk/USB Bellek ile
Program Rehberi (EPG)Var
HbbTVVar
İşlemci Çekirdek Sayısı4
İşletim SistemiAndroid TV
İşletim Sistemi VersiyonuAndroid TV 11 (R)
ENERJİ ve TASARIM
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)G
SDR Enerji Tüketimi (1000h)83 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)G
HDR Enerji Tüketimi (1000h)160 kWh
Tüketim (Bekleme Modu)0.5 W
Güç Tüketimi ÖzellikleriIşık Sensörü (Eco Sensor/Akıllı Sensör)
Ekran Kalınlık TipiStandart
Ön Çerçeve RengiSiyah
Stand (Ayak) TipiT Şekilli Ayak
Tasarım ÖzellikleriVESA Duvar Montaj Desteği (200x200 mm)
EBAT & AĞIRLIK
Kutu Genişliği1403 mm
Kutu Yüksekliği863 mm
Kutu Derinliği175 mm
TV Genişliği (Ayaklı)1238 mm
TV Yüksekliği (Ayaklı)776.8 mm
TV Derinliği (Ayaklı)307.5 mm
TV Genişliği (Ayaksız)1238 mm
TV Yüksekliği (Ayaksız)716.2 mm
TV Derinliği (Ayaksız)85.1 mm