Grundig 55 GQ 850A
72
32.399 TL
EkranDüz (Flat)
Ses Çıkış Gücü (RMS)20 W
Grundig 55 GQ 850A Satıcı Fiyatları
GRUNDIG 55GQ850A 55inc 139 cm 4K UHD Google Smart QLED TV,Uydu Alıcılı En Ucuz
32.399 TL Ücretsiz Kargo 43 dk önce
Grundig 55GQ850A 55inc 139 cm 4K UHD Google Smart QLED TV,Uydu Alıcılı Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR
33.771 TL Ücretsiz Kargo 35 dk önce
Grundig 55 Gq 850A 55 İnç 139 Ekran Uydu Alıcılı Google Tv Smart 4K Ultra Hd 144 Hz Qled Tv Satıcı: Edakik
34.539 TL Ücretsiz Kargo 3 saat önce
Grundig 55 GQ 850A 55'' 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Smart QLED TV Satıcı: Edakik
34.952 TL Ücretsiz Kargo 38 dk önce
Grundig 55 GQ 850a 55u0022 139 Ekran 4K UHD Google Smart Qled TV Satıcı: MEDIAMARKT
35.280 TL Ücretsiz Kargo 40 dk önce
Grundig 55 GQ 850A 55u0022 4K UHD Google Smart QLED TV Satıcı: Edakik
35.458 TL Ücretsiz Kargo 47 dk önce
Grundig 55GQ850A 55inc 139 cm 4K UHD Google Smart QLED TV,Uydu Alıcılı Satıcı: Edakik
35.699 TL Ücretsiz Kargo 35 dk önce
Grundig 55 GQ 850A 55'' 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Smart QLED TV Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR
35.999 TL Ücretsiz Kargo 38 dk önce
Grundig 55 GQ 850A inç 139 Ekran Uydu Alıcılı Google TV Smart 4K Ultra HD 144 Hz Qled
35.999 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
Grundig 55 GQ 850a 55u0022 139 Ekran 4K UHD Google Smart Qled TV
39.999 TL Ücretsiz Kargo 52 dk önce
İlk Fiyat 39.199 TL
Güncel Fiyat 32.399 TL
Fiyat Değişimi %17.3 düşüş
Son Güncelleme 06/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu TV kimler için uygun?
Grundig 55 GQ 850A Avantajları
  • 4K/UHD çözünürlük ile yüksek detaylı görüntü
  • 144 Hz yenileme hızı ile akıcı hareketler ve oyun deneyimi
  • 20 W RMS ses çıkış gücü ile güçlü dahili hoparlörler
  • Smart TV özellikleri ile uygulamalar doğrudan ekranda kullanılabilir
  • DVB-S2 uydu alıcı desteği ile ekstra cihaz ihtiyacı azalır
  • HDMI 2.1 ile yeni nesil oyun konsolları ve yüksek bant genişliği
  • eARC desteği ile yüksek kaliteli ses çıkışı
EKRAN
EkranLED
Ekran Çözünürlüğü3840x2160
Yenileme Hızı (Gerçek)100/120/144 Hz
Desteklenen Çözünürlükler (HDMI)3840x2160p @ 144Hz
HDRVar
HDR ÖzellikleriDolby Vision, HDR10, HDR10+, HDR10+ Adaptive
SES
Ses Çıkış Gücü (RMS)20 W
Hoparlör Sistemi2.0
Ses & Video ÇözücülerH.265/HEVC (4K/60p) Uydu, Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus
Dahili Wi-FiVar
Wi-Fi ÖzellikleriWi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac), Dual Band (5GHz)
HDMI 2.0 Girişleri3 Adet
HDMI ÖzellikleriHDMI Enhanced Audio Return Channel (eARC), HDMI Audio Return Channel (ARC), HDMI 2.1
Smart TV ÖzellikleriGoogle Play Store
Smart TV UygulamalarıDisney+, Google TV, Netflix, Prime Video, Turkcell TV+, YouTube
ENERJİ ve TASARIM
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)E
SDR Enerji Tüketimi (1000h)62 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)G
HDR Enerji Tüketimi (1000h)112 kWh
Tüketim (Bekleme Modu)0.5 W
Ön Çerçeve RengiSiyah
Stand (Ayak) TipiMetal Yarım Çerçeve
EBAT & AĞIRLIK
Kutu Genişliği1380 mm
Kutu Yüksekliği855 mm
Kutu Derinliği130 mm
TV Genişliği (Ayaklı)1226.8 mm
TV Yüksekliği (Ayaklı)763.6 mm
TV Derinliği (Ayaklı)365 mm
TV Genişliği (Ayaksız)1226.8 mm
TV Yüksekliği (Ayaksız)712.4 mm
TV Derinliği (Ayaksız)71.2 mm
TV Ağırlığı (Ayaklı)10.4 kg
GENEL ÖZELLİKLER
Çıkış Yılı2025
Grundig 55 GQ 850A İle En Çok Karşılaştırılan Televizyonlar