Grundig 65 GQ 750A
66
34.999 TL
EkranDüz (Flat)
Ses Çıkış Gücü (RMS)20 W
Grundig 65 GQ 750A Satıcı Fiyatları
GRUNDIG 65GQ750A 65inc 164 cm 4K UHD Google Smart QLED TV,Uydu Alıcılı En Ucuz
34.999 TL Ücretsiz Kargo 44 dk önce
Grundig 65 GQ 750a 65u0022 165 Ekran 4K UHD Google Smart Qled TV Satıcı: KAFKASDA
37.441 TL Ücretsiz Kargo 45 dk önce
Grundig 65GQ750A 65'' 164 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Smart QLED TV Satıcı: Donvito
38.199 TL Ücretsiz Kargo 36 dk önce
Grundig 65 GQ 750A 65u0022 164 Ekran 4K Ultra HD Uydu Alıcılı Google Smart QLED TV
38.499 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
Grundig 65GQ750A 65inc 164 cm 4K UHD Google Smart QLED TV,Uydu Alıcılı Satıcı: Marketkolik
38.899 TL Ücretsiz Kargo 3 saat önce
Grundig 65GQ750A 65inc 164 cm 4K UHD Google Smart QLED TV,Uydu Alıcılı Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR
38.919 TL Ücretsiz Kargo 3 saat önce
Grundig 65GQ750A 65'' 164 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Smart QLED TV Satıcı: AnkastreGO
39.154 TL Ücretsiz Kargo 36 dk önce
Grundig 65 GQ 750A 65u0022 165 Ekran 4K UHD Google Smart QLED TV Satıcı: mediamarkt
39.196 TL Ücretsiz Kargo 43 dk önce
Grundig 65Gq750a 65'' 164 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra Hd Google Smart Qled Tv Satıcı: SmartEvim
39.311 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
Grundig 65 GQ 750A 65u0022 165 Ekran 4K UHD Google Smart QLED TV Satıcı: Smartevim
39.553 TL Ücretsiz Kargo 43 dk önce
İlk Fiyat 45.079 TL
Güncel Fiyat 34.999 TL
Fiyat Değişimi %22.4 düşüş
Son Güncelleme 07/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu TV kimler için uygun?
Grundig 65 GQ 750A Avantajları
  • 65" geniş ekran ile etkileyici izleme deneyimi
  • 4K/UHD çözünürlük ile yüksek detaylı görüntü
  • 20 W RMS ses çıkış gücü ile güçlü dahili hoparlörler
  • Smart TV özellikleri ile uygulamalar doğrudan ekranda kullanılabilir
  • DVB-S2 uydu alıcı desteği ile ekstra cihaz ihtiyacı azalır
  • HDMI 2.1 ile yeni nesil oyun konsolları ve yüksek bant genişliği
  • eARC desteği ile yüksek kaliteli ses çıkışı
Dezavantajları
  • 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
EKRAN
EkranLED
Ekran Çözünürlüğü3840x2160
Yenileme Hızı (Gerçek)50/60 Hz
HDRVar
HDR ÖzellikleriDolby Vision, HDR10, HDR10+
Ekran & Görüntü ÖzellikleriQLED with Quantum Dot, Quantum Dot Display, Ultra Motion (MEMC)
SES
Ses Çıkış Gücü (RMS)20 W
Hoparlör Sistemi2.0
Ses & Video ÇözücülerH.265/HEVC (4K/60p) Uydu, Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus
Dahili Wi-FiVar
Wi-Fi ÖzellikleriWi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac), Dual Band (5GHz)
HDMI 2.0 Girişleri3 Adet
HDMI ÖzellikleriHDMI Enhanced Audio Return Channel (eARC), HDMI Audio Return Channel (ARC), HDMI 2.1
Smart TV ÖzellikleriGoogle Play Store
Smart TV UygulamalarıDisney+, Google TV, Netflix, Prime Video, Turkcell TV+, YouTube
ENERJİ ve TASARIM
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)E
SDR Enerji Tüketimi (1000h)76 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)G
HDR Enerji Tüketimi (1000h)110 kWh
Tüketim (Bekleme Modu)0.5 W
Ön Çerçeve RengiSiyah
Stand (Ayak) Tipiİkili Ayak (Düz)
EBAT & AĞIRLIK
Kutu Genişliği1650 mm
Kutu Yüksekliği1000 mm
Kutu Derinliği150 mm
TV Genişliği (Ayaklı)1445.9 mm
TV Yüksekliği (Ayaklı)909.4 mm
TV Derinliği (Ayaklı)387 mm
TV Genişliği (Ayaksız)1445.9 mm
TV Yüksekliği (Ayaksız)834.6 mm
TV Derinliği (Ayaksız)70.6 mm
TV Ağırlığı (Ayaklı)15 kg
GENEL ÖZELLİKLER
Çıkış Yılı2025
Grundig 65 GQ 750A İle En Çok Karşılaştırılan Televizyonlar