Grundig 65 GQ 850A
75
39.599 TL
EkranDüz (Flat)
Ses Çıkış Gücü (RMS)20 W
Grundig 65 GQ 850A Satıcı Fiyatları
GRUNDIG 65GQ850A 65inc 164 cm 4K UHD Google Smart QLED TV,Uydu Alıcılı En Ucuz
39.599 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
Grundig 65GQ850A 65inc 164 cm 4K UHD Google Smart QLED TV,Uydu Alıcılı Satıcı: Rampapa
41.399 TL Ücretsiz Kargo 3 saat önce
Grundig 65GQ850A 65inc 164 cm 4K UHD Google Smart QLED TV,Uydu Alıcılı Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR
41.799 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
Grundig 65 GQ 850A 65'' 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Smart QLED TV Satıcı: Rampapashop
43.929 TL Ücretsiz Kargo 33 dk önce
Grundig 65 GQ 850A 65'' 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Google Smart QLED TV Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR
43.999 TL Ücretsiz Kargo 33 dk önce
Grundig 65 GQ 850A inç 165 Ekran Uydu Alıcılı Google TV Smart 4K Ultra HD 144 Hz Qled
Grundig 65 GQ 850A 65u0022 4K UHD QLED TV Satıcı: teknosa
49.877 TL Ücretsiz Kargo 46 dk önce
Grundig 65 GQ 850a 65u0022 165 Ekran 4K UHD Google Smart Qled TV Satıcı: Teknosa
49.979 TL Ücretsiz Kargo 39 dk önce
Grundig 65 GQ 850a 65u0022 165 Ekran 4K UHD Google Smart Qled TV
İlk Fiyat 49.979 TL
Güncel Fiyat 39.599 TL
Fiyat Değişimi %20.8 düşüş
Son Güncelleme 06/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu TV kimler için uygun?
Grundig 65 GQ 850A Avantajları
  • 65" geniş ekran ile etkileyici izleme deneyimi
  • 4K/UHD çözünürlük ile yüksek detaylı görüntü
  • 144 Hz yenileme hızı ile akıcı hareketler ve oyun deneyimi
  • 20 W RMS ses çıkış gücü ile güçlü dahili hoparlörler
  • Smart TV özellikleri ile uygulamalar doğrudan ekranda kullanılabilir
  • DVB-S2 uydu alıcı desteği ile ekstra cihaz ihtiyacı azalır
  • HDMI 2.1 ile yeni nesil oyun konsolları ve yüksek bant genişliği
  • eARC desteği ile yüksek kaliteli ses çıkışı
EKRAN
EkranLED
Ekran Çözünürlüğü3840x2160
Yenileme Hızı (Gerçek)100/120/144 Hz
Desteklenen Çözünürlükler (HDMI)3840x2160p @ 144Hz
HDRVar
HDR ÖzellikleriDolby Vision, HDR10, HDR10+, HDR10+ Adaptive
SES
Ses Çıkış Gücü (RMS)20 W
Hoparlör Sistemi2.0
Ses & Video ÇözücülerH.265/HEVC (4K/60p) Uydu, Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Digital Plus
Dahili Wi-FiVar
Wi-Fi ÖzellikleriWi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac), Dual Band (5GHz)
HDMI 2.0 Girişleri3 Adet
HDMI ÖzellikleriHDMI Enhanced Audio Return Channel (eARC), HDMI Audio Return Channel (ARC), HDMI 2.1
Smart TV ÖzellikleriGoogle Play Store
Smart TV UygulamalarıDisney+, Google TV, Netflix, Prime Video, Turkcell TV+, YouTube
ENERJİ ve TASARIM
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)E
SDR Enerji Tüketimi (1000h)83 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)G
HDR Enerji Tüketimi (1000h)145 kWh
Tüketim (Bekleme Modu)0.5 W
Ön Çerçeve RengiSiyah
Stand (Ayak) TipiMetal Yarım Çerçeve
EBAT & AĞIRLIK
TV Genişliği (Ayaklı)1450 mm
TV Yüksekliği (Ayaklı)890 mm
TV Derinliği (Ayaklı)360 mm
TV Genişliği (Ayaksız)1450 mm
TV Yüksekliği (Ayaksız)830 mm
TV Derinliği (Ayaksız)83 mm
TV Ağırlığı (Ayaksız)13.5 kg
TV Ağırlığı (Ayaklı)15 kg
GENEL ÖZELLİKLER
Çıkış Yılı2025
DÖKÜMAN/YAZILIM
Kullanım Kılavuzu (TR)Grundig 65 GQ 850A Ultra HD (4K) TV Kullanım Kılavuzu (TR)
Grundig 65 GQ 850A İle En Çok Karşılaştırılan Televizyonlar