Grundig Monaco 65 GHQ 9550A
72
42.906 TL
Ekran Boyutu65 İnç
Çözünürlük StandardıUltra HD (4K)
EkranDüz (Flat)
Ses Çıkış Gücü (RMS)30 W
Grundig Monaco 65 GHQ 9550A Satıcı Fiyatları
42.907 TL Ücretsiz Kargo 38 dk önce
Grundig Monaco 65 Ghq 9550A 4K Ultra Hd 65u0022 165 Ekran Uydu Alıcılı Google Smart Led Tv Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI
53.328 TL Ücretsiz Kargo 3 saat önce
55.550 TL Ücretsiz Kargo 38 dk önce
İlk Fiyat 54.112 TL
Güncel Fiyat 42.906 TL
Fiyat Değişimi %20.7 düşüş
Son Güncelleme 06/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu TV kimler için uygun?
Grundig Monaco 65 GHQ 9550A Avantajları
  • 65" geniş ekran ile etkileyici izleme deneyimi
  • 4K/UHD çözünürlük ile yüksek detaylı görüntü
  • 120 Hz yenileme hızı ile akıcı hareketler ve oyun deneyimi
  • 30 W RMS ses çıkış gücü ile güçlü dahili hoparlörler
  • Smart TV özellikleri ile uygulamalar doğrudan ekranda kullanılabilir
  • DVB-S2 uydu alıcı desteği ile ekstra cihaz ihtiyacı azalır
  • eARC desteği ile yüksek kaliteli ses çıkışı
Ekran TipiDüz (Flat)
Ekran Boyutu65 İnç
Ekran Boyutu (cm)164 cm
Ekran Çözünürlüğü3840x2160
Yenileme Hızı (Gerçek)100/120 Hz
Dinamik KontrastDCR PLUS
HDRVar
HDR ÖzellikleriDolby Vision, HDR10, HDR10+, Dolby Vision IQ
SES
Ses Çıkış Gücü (RMS)30 W
Dahili Wi-FiVar
Wi-Fi ÖzellikleriWi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac), Dual Band (5GHz)
Ethernet / LAN Kablo GirişiVar
USB 2.0 Girişleri2 Adet
HDMI 2.0 Girişleri3 Adet
HDMI ÖzellikleriHDMI Enhanced Audio Return Channel (eARC), HDMI Audio Return Channel (ARC)
HDMI-CECDIGI LINK
Dijital Ses ÇıkışıOptik
Ses / Kulaklık ÇıkışıVar
Common Interface (CI+)Var
Analog/Kablolu Anten Girişi1 Adet
Uydu Anteni Girişi1 Adet
Diğer Bağlantı ÖzellikleriServis Konektörü
MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ
3DYok
Smart TVVar
Smart TV ÖzellikleriGoogle Play Store
Smart TV UygulamalarıGoogle TV, Netflix, Prime Video, Turkcell TV+, YouTube
Uygulama YükleyebilmeVar
Dahili KameraYok
Akıllı Etkileşim (Dahili)Var
Ses ile TV KontrolüVar
Yayın Kaydetme (PVR)Harici Disk/USB Bellek ile
Program Rehberi (EPG)Var
HbbTVVar
İşlemci Çekirdek Sayısı4
İşletim SistemiAndroid TV
ENERJİ ve TASARIM
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)F
SDR Enerji Tüketimi (1000h)102 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)G
HDR Enerji Tüketimi (1000h)200 kWh
Tüketim (Bekleme Modu)0.45 W
Ön Çerçeve RengiSiyah
Stand (Ayak) TipiT Şekilli Ayak
Tasarım ÖzellikleriVESA Duvar Montaj Desteği (200x200 mm)
EBAT & AĞIRLIK
Kutu Genişliği1717 mm
Kutu Yüksekliği1098 mm
Kutu Derinliği191 mm
TV Genişliği (Ayaklı)1457.6 mm
TV Yüksekliği (Ayaklı)900.5 mm
TV Derinliği (Ayaklı)307.5 mm
TV Genişliği (Ayaksız)1457.6 mm
TV Yüksekliği (Ayaksız)839.8 mm
TV Derinliği (Ayaksız)86.7 mm
GENEL ÖZELLİKLER
Çıkış Yılı2024
DÖKÜMAN/YAZILIM
Kullanım Kılavuzu (TR)Grundig Monaco 65 GHQ 9550A Ultra HD (4K) TV Kullanım Kılavuzu (TR)
Grundig Monaco 65 GHQ 9550A İle En Çok Karşılaştırılan Televizyonlar