JVC LT-32VH5100T
40
8.074 TL
Ekran Boyutu32 İnç
Çözünürlük StandardıHD Ready (HD)
EkranDüz (Flat)
Ses Çıkış Gücü (RMS)12 W
Bu TV kimler için uygun?
JVC LT-32VH5100T Avantajları
  • 32" kompakt boyut ile küçük salon ve odalar için uygun
  • Smart TV özellikleri ile uygulamalar doğrudan ekranda kullanılabilir
  • DVB-S2 uydu alıcı desteği ile ekstra cihaz ihtiyacı azalır
Dezavantajları
  • HD Ready (HD) çözünürlük üst segment içerikler için düşük kalabilir
  • 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
  • HDMI 2.1 olmadığı için yeni nesil oyun konsolları ve yüksek bant genişliği yok
  • eARC desteği olmadığı için yüksek kaliteli ses çıkışı yok
EKRAN
EkranLED
Ekran TipiDüz (Flat)
Ekran Boyutu32 İnç
Ekran Boyutu (cm)80 cm
Ekran Çözünürlüğü1366x768
Yenileme Hızı (Yazılım)JVC PPI 400
Yenileme Hızı (Gerçek)50/60 Hz
HDRVar
HDR ÖzellikleriHDR10
SES
Ses Çıkış Gücü (RMS)12 W
Hoparlör Sistemi2.0
Ses & Video ÇözücülerDolby Audio
Ses ÖzellikleriGerman + Nicam Stereo
Ethernet / LAN Kablo GirişiVar
USB 2.0 Girişleri2 Adet
HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri3 Adet
HDMI ÖzellikleriHDMI Audio Return Channel (ARC)
HDMI-CECVar
Dijital Ses ÇıkışıVar
Kompozit Girişi (AV)Var
Ses / Kulaklık ÇıkışıVar
Smart TVVar
Smart TV ÖzellikleriWeb Tarayıcı
Smart TV UygulamalarıNetflix, Prime Video, YouTube
Uygulama YükleyebilmeYok
Dahili KameraYok
Akıllı Etkileşim (Dahili)Yok
ENERJİ ve TASARIM
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)E
Tüketim (Bekleme Modu)0.5 W