JVC LT-43VAF345T
Bu TV kimler için uygun?
JVC LT-43VAF345T Avantajları
- 43" kompakt boyut ile küçük salon ve odalar için uygun
- Full HD çözünürlük standart içeriklerle uyumlu
Dezavantajları
- 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
| Ekran Boyutu (cm) | 108 cm |
| Çözünürlük Standardı | Full HD (FHD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920x1080 |
| Yenileme Hızı (Gerçek) | 50/60 Hz |
| HDR | Var |
| HDR Özellikleri | HDR10 |
SES
| Ses Çıkış Gücü (RMS) | 16 W |
| Hoparlör Sistemi | 2.0 |
| Ses & Video Çözücüler | Dolby Digital |
| Ses Özellikleri | German + Nicam Stereo |
| Dahili Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac) |
| Ethernet / LAN Kablo Girişi | Var |
| USB 2.0 Girişleri | 1 Adet |
| HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri | 2 Adet |
| Dijital Ses Çıkışı | COAX |
| Kompozit Girişi (AV) | Var |
| Ses / Kulaklık Çıkışı | Var |
| Smart TV | Var |
| Smart TV Özellikleri | Google Play Store |
| Smart TV Uygulamaları | Netflix, Prime Video, YouTube |
| Uygulama Yükleyebilme | Var |
| Dahili Kamera | Yok |
| Akıllı Etkileşim (Dahili) | Yok |
| Yayın Kaydetme (PVR) | Yok |
| Program Rehberi (EPG) | Var |
| HbbTV | Var |
| İşletim Sistemi | Android TV |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android TV 11 (R) |
ENERJİ ve TASARIM
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | E |
| SDR Enerji Tüketimi (1000h) | 42 kWh |
| HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | G |
| HDR Enerji Tüketimi (1000h) | 60 kWh |
| Tüketim (Bekleme Modu) | 0.5 W |
| Ekran Kalınlık Tipi | Standart |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| Stand (Ayak) Tipi | İkili stant (V Ayaklı) |
| Tasarım Özellikleri | VESA Duvar Montaj Desteği (100x100 mm) |
EBAT & AĞIRLIK
| TV Genişliği (Ayaklı) | 965 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaklı) | 600 mm |
| TV Derinliği (Ayaklı) | 261 mm |
| TV Genişliği (Ayaksız) | 965 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaksız) | 561 mm |
| TV Derinliği (Ayaksız) | 87 mm |