JVC LT-43VU3105T
Bu TV kimler için uygun?
JVC LT-43VU3105T Avantajları
- 43" kompakt boyut ile küçük salon ve odalar için uygun
- 4K/UHD çözünürlük ile yüksek detaylı görüntü
- 24 W RMS ses çıkış gücü ile güçlü dahili hoparlörler
Dezavantajları
- 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
| Ekran Boyutu (cm) | 108 cm |
| Çözünürlük Standardı | Ultra HD (4K) |
| Ekran Çözünürlüğü | 3840x2160 |
| Yenileme Hızı (Yazılım) | JVC PPI 1500 |
| Yenileme Hızı (Gerçek) | 50/60 Hz |
| HDR | Var |
| HDR Özellikleri | Dolby Vision, HDR10 |
| Ekran & Görüntü Özellikleri | Direct LED Aydınlatma |
SES
| Ses Çıkış Gücü (RMS) | 24 W |
| Hoparlör Sistemi | 2.0 |
| Ses & Video Çözücüler | Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS |
| Ses Özellikleri | DTS TruSurround + DTS HD, German + Nicam Stereo |
| Dahili Wi-Fi | Var |
| USB 2.0 Girişleri | 1 Adet |
| HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri | 3 Adet |
| HDMI Özellikleri | HDMI Audio Return Channel (ARC) |
| Dijital Ses Çıkışı | Optik |
| Ses / Kulaklık Çıkışı | Var |
| Smart TV | Var |
| Smart TV Uygulamaları | Netflix, YouTube |
| Dahili Kamera | Yok |
| Akıllı Etkileşim (Dahili) | Yok |
| Program Rehberi (EPG) | Var |
| HbbTV | Var |
| Diğer Multimedya Özellikleri | USB ile Resim/Müzik/Video Oynatma |
ENERJİ ve TASARIM
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | G |
| SDR Enerji Tüketimi (1000h) | 54 kWh |
| HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | G |
| HDR Enerji Tüketimi (1000h) | 88 kWh |
| Eski Enerji Tüketim Sınıfı (A-D) | A+ |
| Tüketim (Ortalama) | 118 W |
| Tüketim (Bekleme Modu) | 0.5 W |