LG 86QNED80T6A
67
89.999 TL
EkranDüz (Flat)
Ses Çıkış Gücü (RMS)20 W
LG 86QNED80T6A Satıcı Fiyatları
LG 86qned80t 86'' 218 Ekran 4K Smart AI Sihirli Kumanda Hdr10 webOS24 Qned TV En Ucuz
89.999 TL Ücretsiz Kargo 35 dk önce
LG 86QNED80T 86u0022 218 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV Satıcı: HOMEFORTECH
92.069 TL Ücretsiz Kargo 45 dk önce
86QNED80T 86u0022 webOS Ultra HD 4K Smart QNED TV
119.999 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
İlk Fiyat 95.366 TL
Güncel Fiyat 89.999 TL
Fiyat Değişimi %5.6 düşüş
Son Güncelleme 20/04/2026
Fiyat Geçmişi
Bu TV kimler için uygun?
LG 86QNED80T6A Avantajları
  • 86" geniş ekran ile etkileyici izleme deneyimi
  • 4K/UHD çözünürlük ile yüksek detaylı görüntü
  • 20 W RMS ses çıkış gücü ile güçlü dahili hoparlörler
Dezavantajları
  • 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
HDRVar
HDR ÖzellikleriHDR10, HDR 10 Pro, HLG (Hybrid Log-Gamma)
SES
Ses Çıkış Gücü (RMS)20 W
Hoparlör Sistemi2.0
Ses & Video ÇözücülerH.265/HEVC (4K/60p) Uydu, Dolby Digital, Dolby Digital Plus
Ses ÖzellikleriA.I. Sound, apt-X Kodek, Clear Voice, Clear Voice Pro, LG Sound Sync
Dahili Wi-FiVar
Wi-Fi ÖzellikleriWi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac), Dual Band (5GHz)
DLNAVar
Ethernet / LAN Kablo GirişiVar
USB 2.0 Girişleri2 Adet
İşletim SistemiwebOS
İşletim Sistemi VersiyonuWebOS 24
ENERJİ ve TASARIM
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)E
SDR Enerji Tüketimi (1000h)131 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)G
HDR Enerji Tüketimi (1000h)252 kWh
Tüketim (Bekleme Modu)0.5 W
Güç Tüketimi ÖzellikleriAkıllı Enerji Tasarrufu Sistemi
Ekran Kalınlık TipiUltra Slim
Ön Çerçeve RengiSiyah
Stand (Ayak) Tipiİkili stant (V Ayaklı)
Tasarım ÖzellikleriVESA Duvar Montaj Desteği (600x400 mm)
EBAT & AĞIRLIK
Kutu Genişliği2115 mm
Kutu Yüksekliği1215 mm
Kutu Derinliği228 mm
TV Genişliği (Ayaklı)1925 mm
TV Yüksekliği (Ayaklı)1165 mm
TV Derinliği (Ayaklı)359 mm
TV Genişliği (Ayaksız)1925 mm
TV Yüksekliği (Ayaksız)1105 mm
TV Derinliği (Ayaksız)46.1 mm