LG 86QNED82A6B
67
95.499 TL
EkranDüz (Flat)
Ses Çıkış Gücü (RMS)20 W
LG 86QNED82A6B Satıcı Fiyatları
LG 86QNED82A6B 86'' 218 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD webOS QNED TV En Ucuz Satıcı: HOMEFORTECH
95.499 TL Ücretsiz Kargo 44 dk önce
86QNED82A6B 86'' webOS Full HD 4K Smart OLED TV
105.010 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
İlk Fiyat 93.944 TL
Güncel Fiyat 95.499 TL
Fiyat Değişimi %1.7 artış
Son Güncelleme 06/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu TV kimler için uygun?
LG 86QNED82A6B Avantajları
  • 86" geniş ekran ile etkileyici izleme deneyimi
  • 4K/UHD çözünürlük ile yüksek detaylı görüntü
  • 20 W RMS ses çıkış gücü ile güçlü dahili hoparlörler
Dezavantajları
  • 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
HDRVar
HDR ÖzellikleriHDR10, HLG (Hybrid Log-Gamma)
SES
Ses Çıkış Gücü (RMS)20 W
Hoparlör Sistemi2.0
Ses & Video ÇözücülerH.265/HEVC (4K/60p) Uydu, Dolby Digital, Dolby Digital Plus
Ses Özellikleriapt-X Kodek, Clear Voice, Clear Voice Pro, LG Sound Sync
Dahili Wi-FiVar
Wi-Fi ÖzellikleriWi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac), Dual Band (5GHz)
Ethernet / LAN Kablo GirişiVar
USB 2.0 Girişleri1 Adet
HbbTVVar
İşlemci Çekirdek Sayısı4
İşletim SistemiwebOS
İşletim Sistemi VersiyonuwebOS 25
ENERJİ ve TASARIM
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)E
SDR Enerji Tüketimi (1000h)110 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)G
HDR Enerji Tüketimi (1000h)222 kWh
Tüketim (Bekleme Modu)0.5 W
Güç Tüketimi ÖzellikleriAkıllı Enerji Tasarrufu Sistemi
Ekran Kalınlık TipiSlim
Ön Çerçeve RengiSiyah
Stand (Ayak) Tipiİkili stant (V Ayaklı)
Tasarım ÖzellikleriVESA Duvar Montaj Desteği (600x400 mm)
EBAT & AĞIRLIK
Kutu Genişliği2090 mm
Kutu Yüksekliği1215 mm
Kutu Derinliği200 mm
TV Genişliği (Ayaklı)1929 mm
TV Yüksekliği (Ayaklı)1174 mm
TV Derinliği (Ayaklı)359 mm
TV Genişliği (Ayaksız)1929 mm
TV Yüksekliği (Ayaksız)1108 mm
TV Derinliği (Ayaksız)51.9 mm