Onvo 100VQ90F3UB
71
97.999 TL
Ekran Boyutu100 İnç
Çözünürlük StandardıUltra HD (4K)
EkranDüz (Flat)
Ses Çıkış Gücü (RMS)16 W
Onvo 100VQ90F3UB Satıcı Fiyatları
Onvo 100Vq90F3Ub 100 inç 254 Ekran Dahili Uydu Alıcılı Smart 4K Qled TV En Ucuz
97.999 TL Ücretsiz Kargo 52 dk önce
ONVO 100VQ90F3 100inc 254 cm 4K UHD Google Frameless Smart QLED TV,Uydu Alıcılı En Ucuz
97.999 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
Onvo 100VQ90F3UB 100’’ 254 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD QLED Google TV Satıcı: MediaMarkt
98.000 TL Ücretsiz Kargo 25 dk önce
Onvo 100VQ90F3UB 100’’ 254 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD QLED Google TV Satıcı: Nafa A.Ş.
105.049 TL Ücretsiz Kargo 25 dk önce
İlk Fiyat 97.999 TL
Güncel Fiyat 97.999 TL
Fiyat Değişimi Değişmedi
Son Güncelleme 06/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu TV kimler için uygun?
Onvo 100VQ90F3UB Avantajları
  • 100" geniş ekran ile etkileyici izleme deneyimi
  • 4K/UHD çözünürlük ile yüksek detaylı görüntü
  • Smart TV özellikleri ile uygulamalar doğrudan ekranda kullanılabilir
  • DVB-S2 uydu alıcı desteği ile ekstra cihaz ihtiyacı azalır
Dezavantajları
  • 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
  • HDMI 2.1 olmadığı için yeni nesil oyun konsolları ve yüksek bant genişliği yok
  • eARC desteği olmadığı için yüksek kaliteli ses çıkışı yok
EKRAN
EkranLED
Ekran TipiDüz (Flat)
Ekran Boyutu100 İnç
Ekran Boyutu (cm)254 cm
Ekran Çözünürlüğü3840x2160
Yenileme Hızı (Gerçek)50/60 Hz
Parlaklık385 cd/m²
HDRVar
HDR ÖzellikleriHDR10
Ekran & Görüntü ÖzellikleriQLED with Quantum Dot
SES
Ses Çıkış Gücü (RMS)16 W
Hoparlör Sistemi2.0
Ses & Video ÇözücülerH.265/HEVC (4K/60p) Uydu
Ethernet / LAN Kablo GirişiVar
USB 2.0 Girişleri3 Adet
HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri4 Adet
Dijital Ses ÇıkışıOptik
Smart TVVar
Smart TV ÖzellikleriGoogle Play Store
Smart TV UygulamalarıGoogle TV, Netflix, Prime Video, YouTube
Uygulama YükleyebilmeVar
Dahili KameraYok
Akıllı Etkileşim (Dahili)Var
Ses ile TV KontrolüVar
Yayın Kaydetme (PVR)Yok
İşlemci Çekirdek Sayısı4
İşletim SistemiAndroid TV
ENERJİ ve TASARIM
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)F
SDR Enerji Tüketimi (1000h)190 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)G
HDR Enerji Tüketimi (1000h)210 kWh
Tüketim (Bekleme Modu)0.5 W
Ön Çerçeve RengiGri
Stand (Ayak) Tipiİkili Ayak (Düz)
Tasarım Özellikleriİnce Ön Çerçeve
EBAT & AĞIRLIK
TV Genişliği (Ayaklı)2220 mm
TV Yüksekliği (Ayaklı)1270 mm
TV Derinliği (Ayaklı)210 mm
TV Genişliği (Ayaksız)2222 mm
TV Yüksekliği (Ayaksız)1270 mm
TV Derinliği (Ayaksız)90 mm