Philips 40PFS6000
43
18.048 TL
Ekran Boyutu40 İnç
Çözünürlük StandardıFull HD (FHD)
EkranDüz (Flat)
Ses Çıkış Gücü (RMS)10 W
Bu TV kimler için uygun?
Philips 40PFS6000 Avantajları
  • 40" kompakt boyut ile küçük salon ve odalar için uygun
  • Full HD çözünürlük standart içeriklerle uyumlu
  • Smart TV özellikleri ile uygulamalar doğrudan ekranda kullanılabilir
  • DVB-S2 uydu alıcı desteği ile ekstra cihaz ihtiyacı azalır
Dezavantajları
  • 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
  • 10 W ses çıkış gücü düşük ses performansı
  • HDMI 2.1 olmadığı için yeni nesil oyun konsolları ve yüksek bant genişliği yok
  • eARC desteği olmadığı için yüksek kaliteli ses çıkışı yok
EKRAN
EkranLED
Ekran TipiDüz (Flat)
Ekran Boyutu40 İnç
Ekran Boyutu (cm)100 cm
Ekran Çözünürlüğü1920x1080
Yenileme Hızı (Gerçek)50/60 Hz
HDRVar
HDR ÖzellikleriHDR10, HLG (Hybrid Log-Gamma)
Ekran & Görüntü ÖzellikleriPixel Plus HD
SES
Ses Çıkış Gücü (RMS)10 W
Hoparlör Sistemi2.0
Ses & Video ÇözücülerDolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Audio
Ses ÖzellikleriAI Sound
Dahili Wi-FiVar
Wi-Fi Özellikleri802.11b/g/n
Ethernet / LAN Kablo GirişiVar
USB 2.0 Girişleri1 Adet
HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri3 Adet
HDMI ÖzellikleriHDMI Audio Return Channel (ARC), HDCP 2.3
HDMI-CECEasyLink
Dijital Ses ÇıkışıOptik
Ses / Kulaklık ÇıkışıVar
Smart TVVar
Smart TV UygulamalarıDisney+, Netflix, Prime Video, YouTube
Dahili KameraYok
Program Rehberi (EPG)Var
HbbTVVar
İşletim SistemiTitan OS
Dahili Depolama8 GB
ENERJİ ve TASARIM
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)E
SDR Enerji Tüketimi (1000h)31 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)G
HDR Enerji Tüketimi (1000h)47 kWh
Tüketim (Bekleme Modu)0.3 W
Ekran Kalınlık TipiStandart
Ön Çerçeve RengiSiyah
Stand (Ayak) Tipiİkili stant (V Ayaklı)
Tasarım ÖzellikleriVESA Duvar Montaj Desteği (200x200 mm)
AmbilightYok
EBAT & AĞIRLIK
Kutu Genişliği985 mm
Kutu Yüksekliği605 mm
Kutu Derinliği123 mm
TV Genişliği (Ayaklı)892 mm
TV Yüksekliği (Ayaklı)539 mm
TV Derinliği (Ayaklı)210 mm
TV Genişliği (Ayaksız)892 mm
TV Yüksekliği (Ayaksız)517 mm
TV Derinliği (Ayaksız)84 mm