Philips 43PUS7609
53
19.950 TL
EkranDüz (Flat)
Ses Çıkış Gücü (RMS)20 W
Bu TV kimler için uygun?
Philips 43PUS7609 Avantajları
  • 43" kompakt boyut ile küçük salon ve odalar için uygun
  • 4K/UHD çözünürlük ile yüksek detaylı görüntü
  • 20 W RMS ses çıkış gücü ile güçlü dahili hoparlörler
Dezavantajları
  • 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
Yenileme Hızı (Gerçek)50/60 Hz
Desteklenen Çözünürlükler (HDMI)3840x2160p @ 60 Hz
HDRVar
HDR ÖzellikleriHDR10, HDR10+, HLG (Hybrid Log-Gamma)
Ekran & Görüntü ÖzellikleriPixel Precise Ultra HD Engine
SES
Ses Çıkış Gücü (RMS)20 W
Hoparlör Sistemi2.0
Ses ÖzellikleriAI Sound, Clear Sound
Dahili Wi-FiVar
Wi-Fi Özellikleri802.11b/g/n
Ethernet / LAN Kablo GirişiVar
USB 2.0 Girişleri2 Adet
HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri3 Adet
HDMI-CECEasyLink
Dijital Ses ÇıkışıOptik
Ses / Kulaklık ÇıkışıYok
Smart TVVar
Smart TV UygulamalarıNetflix, Prime Video, YouTube
Dahili KameraYok
Akıllı Etkileşim (Dahili)Yok
Yayın Kaydetme (PVR)Yok
ENERJİ ve TASARIM
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)G
SDR Enerji Tüketimi (1000h)54 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)G
HDR Enerji Tüketimi (1000h)111 kWh
Tüketim (Bekleme Modu)0.5 W
Güç Tüketimi ÖzellikleriIşık Sensörü (Eco Sensor/Akıllı Sensör), Otomatik Kapanma
Ekran Kalınlık TipiStandart
Ön Çerçeve RengiGri
Stand (Ayak) Tipiİkili Ayak (Düz)
Tasarım ÖzellikleriVESA Duvar Montaj Desteği (200x100 mm)
AmbilightYok
EBAT & AĞIRLIK
Kutu Genişliği1070 mm
Kutu Yüksekliği650 mm
Kutu Derinliği145 mm
TV Genişliği (Ayaklı)958 mm
TV Yüksekliği (Ayaklı)587 mm
TV Derinliği (Ayaklı)228 mm
TV Genişliği (Ayaksız)958 mm
TV Yüksekliği (Ayaksız)567 mm
TV Derinliği (Ayaksız)87 mm