Philips 43PUS8050
54
23.999 TL
EkranDüz (Flat)
Ses Çıkış Gücü (RMS)20 W
Bu TV kimler için uygun?
Philips 43PUS8050 Avantajları
  • 43" kompakt boyut ile küçük salon ve odalar için uygun
  • 4K/UHD çözünürlük ile yüksek detaylı görüntü
  • 20 W RMS ses çıkış gücü ile güçlü dahili hoparlörler
Dezavantajları
  • 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
Yenileme Hızı (Gerçek)50/60 Hz
Desteklenen Çözünürlükler (HDMI)3840x2160p @ 60 Hz
HDRVar
HDR ÖzellikleriHDR10, HDR10+, HLG (Hybrid Log-Gamma)
Ekran & Görüntü ÖzellikleriPixel Precise Ultra HD Engine, Micro Dimming
SES
Ses Çıkış Gücü (RMS)20 W
Hoparlör Sistemi2.0
Ses & Video ÇözücülerH.265/HEVC (4K/60p) Uydu, Dolby Atmos, Dolby Digital, DTS, DTS:X
Ses ÖzellikleriAI Sound
Dahili Wi-FiVar
Wi-Fi ÖzellikleriWi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac), Dual Band (5GHz), 2x2
Ethernet / LAN Kablo GirişiVar
USB 2.0 Girişleri2 Adet
HDMI 2.0 Girişleri3 Adet
HDMI-CECEasyLink
Dijital Ses ÇıkışıYok
Ses / Kulaklık ÇıkışıVar
Smart TVVar
Smart TV UygulamalarıDisney+, Netflix, Prime Video, YouTube
ENERJİ ve TASARIM
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)E
SDR Enerji Tüketimi (1000h)42 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)G
HDR Enerji Tüketimi (1000h)75 kWh
Tüketim (Bekleme Modu)0.3 W
Ekran Kalınlık TipiStandart
Ön Çerçeve RengiSiyah
Stand (Ayak) Tipiİkili stant (V Ayaklı)
Tasarım ÖzellikleriVESA Duvar Montaj Desteği (200x100 mm)
AmbilightVar
EBAT & AĞIRLIK
Kutu Genişliği1045 mm
Kutu Yüksekliği650 mm
Kutu Derinliği133 mm
TV Genişliği (Ayaklı)958 mm
TV Yüksekliği (Ayaklı)610 mm
TV Derinliği (Ayaklı)256 mm
TV Genişliği (Ayaksız)958 mm
TV Yüksekliği (Ayaksız)564 mm
TV Derinliği (Ayaksız)87 mm