Philips 65PUS8500
68
47.986 TL
Ekran Boyutu65 İnç
Çözünürlük StandardıUltra HD (4K)
EkranDüz (Flat)
Ses Çıkış Gücü (RMS)20 W
Philips 65PUS8500 Satıcı Fiyatları
Philips 65PUS8500/62 65 inç 4K Ultra HD Smart QLED TV Ambilight ile Gelişmiş Görüntü Teknolojisi En Ucuz Satıcı: Veyisoğlu
47.986 TL Ücretsiz Kargo 42 dk önce
Philips 65PUS8500/62 65u0022 QLED 4K Ambilight LED TV Satıcı: VEYİSOĞLU
48.813 TL Ücretsiz Kargo 46 dk önce
48.960 TL Ücretsiz Kargo 4 saat önce
Philips 65PUS8500/62
49.799 TL Ücretsiz Kargo 38 dk önce
Philips 65PUS8500/62
49.799 TL Ücretsiz Kargo 43 dk önce
Philips 65Pus8500/62 65 inç 164 Ekran Smart 4K UHD Dolby Atmos Titan OS Ambilight Qled TV
49.999 TL Ücretsiz Kargo 32 dk önce
Philips Ambilight TV 65pus8500/62 4K UHD Qled 164cm 65u0022 Smart TV Dolby Atmos Titan OS
49.999 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
Philips 65PUS8500/62 65 inç 4K Ultra HD Smart QLED TV Ambilight ile Gelişmiş Görüntü Teknolojisi Satıcı: MediaMarkt
50.000 TL Ücretsiz Kargo 42 dk önce
Philips 65PUS8500/62 65u0022 QLED 4K Ambilight LED TV Satıcı: mediamarkt
50.000 TL Ücretsiz Kargo 46 dk önce
53.534 TL Ücretsiz Kargo 4 saat önce
İlk Fiyat 42.139 TL
Güncel Fiyat 47.986 TL
Fiyat Değişimi %13.9 artış
Son Güncelleme 06/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu TV kimler için uygun?
Philips 65PUS8500 Avantajları
  • 65" geniş ekran ile etkileyici izleme deneyimi
  • 4K/UHD çözünürlük ile yüksek detaylı görüntü
  • 20 W RMS ses çıkış gücü ile güçlü dahili hoparlörler
  • Smart TV özellikleri ile uygulamalar doğrudan ekranda kullanılabilir
  • DVB-S2 uydu alıcı desteği ile ekstra cihaz ihtiyacı azalır
  • HDMI 2.1 ile yeni nesil oyun konsolları ve yüksek bant genişliği
  • eARC desteği ile yüksek kaliteli ses çıkışı
Dezavantajları
  • 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
EKRAN
EkranLED
Ekran TipiDüz (Flat)
Ekran Boyutu65 İnç
Ekran Boyutu (cm)164 cm
Ekran Çözünürlüğü3840x2160
Yenileme Hızı (Gerçek)50/60 Hz
Desteklenen Çözünürlükler (HDMI)3840x2160p @ 60 Hz
HDRVar
HDR ÖzellikleriHDR10, HDR10+, HLG (Hybrid Log-Gamma)
SES
Ses Çıkış Gücü (RMS)20 W
Hoparlör Sistemi2.0
Ses & Video ÇözücülerH.265/HEVC (4K/60p) Uydu, Dolby Atmos, Dolby Digital, DTS:X
Dahili Wi-FiVar
Wi-Fi ÖzellikleriWi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac), Dual Band (5GHz), 2x2
Ethernet / LAN Kablo GirişiVar
USB 2.0 Girişleri2 Adet
HDMI 2.0 Girişleri3 Adet
HDMI-CECEasyLink
Dijital Ses ÇıkışıOptik
Ses / Kulaklık ÇıkışıVar
Common Interface (CI+)Var
CI+ ÖzellikleriCI+ (1.3)
Smart TVVar
Smart TV UygulamalarıDisney+, HBO, Netflix, Prime Video, YouTube
Dahili KameraYok
Akıllı Etkileşim (Dahili)Var
Ses ile TV KontrolüVar
Program Rehberi (EPG)Var
HbbTVVar
İşletim SistemiTitan OS
Dahili Depolama8 GB
ENERJİ ve TASARIM
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)E
SDR Enerji Tüketimi (1000h)84 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)G
HDR Enerji Tüketimi (1000h)141 kWh
Tüketim (Bekleme Modu)0.5 W
Ekran Kalınlık TipiStandart
Ön Çerçeve RengiSiyah
Stand (Ayak) Tipiİkili stant (V Ayaklı)
Tasarım ÖzellikleriVESA Duvar Montaj Desteği (400x300 mm)
AmbilightVar
EBAT & AĞIRLIK
Kutu Genişliği1600 mm
Kutu Yüksekliği975 mm
Kutu Derinliği160 mm
TV Genişliği (Ayaklı)1446 mm
TV Yüksekliği (Ayaklı)900 mm
TV Derinliği (Ayaklı)322 mm
TV Genişliği (Ayaksız)1446 mm
TV Yüksekliği (Ayaksız)838 mm
TV Derinliği (Ayaksız)91 mm