Profilo 32PA225EG
33
8.025 TL
Ekran Boyutu32 İnç
Çözünürlük StandardıHD Ready (HD)
EkranDüz (Flat)
Ses Çıkış Gücü (RMS)12 W
Çıkış Yılı2021
Smart TVVar
HD Uydu Alıcı (DVB-S2)Var
HDRYok
Bu TV kimler için uygun?
Profilo 32PA225EG Avantajları
  • 32" kompakt boyut ile küçük salon ve odalar için uygun
  • Smart TV özellikleri ile uygulamalar doğrudan ekranda kullanılabilir
  • DVB-S2 uydu alıcı desteği ile ekstra cihaz ihtiyacı azalır
Dezavantajları
  • HD Ready (HD) çözünürlük üst segment içerikler için düşük kalabilir
  • 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
  • HDMI 2.1 olmadığı için yeni nesil oyun konsolları ve yüksek bant genişliği yok
  • eARC desteği olmadığı için yüksek kaliteli ses çıkışı yok
EKRAN
EkranLED
Ekran TipiDüz (Flat)
Ekran Boyutu32 İnç
Ekran Boyutu (cm)80 cm
Ekran Çözünürlüğü1366x768
Yenileme Hızı (Gerçek)50/60 Hz
HDRYok
SES
Ses Çıkış Gücü (RMS)12 W
Dahili Wi-FiVar
USB 2.0 Girişleri1 Adet
HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri2 Adet
Ses / Kulaklık ÇıkışıVar
Dahili KameraYok
Akıllı Etkileşim (Dahili)Yok
İşletim SistemiAndroid
Diğer Multimedya ÖzellikleriUSB ile Resim/Müzik/Video Oynatma
ENERJİ ve TASARIM
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)E
SDR Enerji Tüketimi (1000h)26 kWh
Tüketim (Bekleme Modu)0.5 W