Profilo 43PA525EQG
43
19.200 TL
Ekran Boyutu43 İnç
Çözünürlük StandardıUltra HD (4K)
EkranDüz (Flat)
Ses Çıkış Gücü (RMS)16 W
06-05-2026 19.200 TL
Profilo 43PA525EQG Satıcı Fiyatları
Profilo 43Pa525eqg 109 Tv Satıcı: ERDOĞAN AVM GAZİANTEP
19.200 TL Ücretsiz Kargo 3 saat önce
İlk Fiyat 19.200 TL
Güncel Fiyat 19.200 TL
Fiyat Değişimi Değişmedi
Son Güncelleme 06/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu TV kimler için uygun?
Profilo 43PA525EQG Avantajları
  • 43" kompakt boyut ile küçük salon ve odalar için uygun
  • 4K/UHD çözünürlük ile yüksek detaylı görüntü
  • Smart TV özellikleri ile uygulamalar doğrudan ekranda kullanılabilir
  • DVB-S2 uydu alıcı desteği ile ekstra cihaz ihtiyacı azalır
Dezavantajları
  • 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
  • HDMI 2.1 olmadığı için yeni nesil oyun konsolları ve yüksek bant genişliği yok
  • eARC desteği olmadığı için yüksek kaliteli ses çıkışı yok
EKRAN
EkranLED
Ekran TipiDüz (Flat)
Ekran Boyutu43 İnç
Ekran Boyutu (cm)108 cm
SES
Ses Çıkış Gücü (RMS)16 W
Ethernet / LAN Kablo GirişiVar
USB 2.0 Girişleri2 Adet
HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri3 Adet
Ses / Kulaklık ÇıkışıVar
Dahili KameraYok
Akıllı Etkileşim (Dahili)Yok
Program Rehberi (EPG)Var
Diğer Multimedya ÖzellikleriUSB ile Resim/Müzik/Video Oynatma
ENERJİ ve TASARIM
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)F
SDR Enerji Tüketimi (1000h)50 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)F
HDR Enerji Tüketimi (1000h)51 kWh
Ön Çerçeve RengiSiyah
EBAT & AĞIRLIK
TV Genişliği (Ayaklı)955 mm
TV Yüksekliği (Ayaklı)554 mm