Regal 40T01900
42
10.340 TL
Ekran Boyutu40 İnç
Çözünürlük StandardıFull HD (FHD)
EkranDüz (Flat)
Ses Çıkış Gücü (RMS)8 W
Bu TV kimler için uygun?
Regal 40T01900 Avantajları
  • 40" kompakt boyut ile küçük salon ve odalar için uygun
  • Full HD çözünürlük standart içeriklerle uyumlu
  • Smart TV özellikleri ile uygulamalar doğrudan ekranda kullanılabilir
  • DVB-S2 uydu alıcı desteği ile ekstra cihaz ihtiyacı azalır
Dezavantajları
  • 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
  • 8 W ses çıkış gücü düşük ses performansı
  • HDMI 2.1 olmadığı için yeni nesil oyun konsolları ve yüksek bant genişliği yok
  • eARC desteği olmadığı için yüksek kaliteli ses çıkışı yok
EKRAN
EkranLED
Ekran TipiDüz (Flat)
Ekran Boyutu40 İnç
Ekran Boyutu (cm)100 cm
Ekran Çözünürlüğü1920x1080
Yenileme Hızı (Gerçek)50/60 Hz
HDRVar
HDR ÖzellikleriHDR10
Ekran & Görüntü ÖzellikleriMicro Dimming
SES
Ses Çıkış Gücü (RMS)8 W
Hoparlör Sistemi2.0
Ses & Video ÇözücülerDolby Digital, Dolby Audio
Ses ÖzellikleriGerman + Nicam Stereo
Dahili Wi-FiVar
Wi-Fi Özellikleri802.11a/b/g/n
Ethernet / LAN Kablo GirişiVar
USB 2.0 Girişleri1 Adet
HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri2 Adet
HDMI-CECVar
Dijital Ses ÇıkışıCOAX
Ses / Kulaklık ÇıkışıVar
Smart TVVar
Smart TV ÖzellikleriWeb Tarayıcı
Smart TV UygulamalarıDisney+, Netflix, Prime Video, YouTube
Uygulama YükleyebilmeYok
Dahili KameraYok
Akıllı Etkileşim (Dahili)Yok
Yayın Kaydetme (PVR)Yok
Program Rehberi (EPG)Var
HbbTVVar
İşlemci Çekirdek Sayısı4
İşletim SistemiTiVo
ENERJİ ve TASARIM
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)E
SDR Enerji Tüketimi (1000h)33 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)F
HDR Enerji Tüketimi (1000h)43 kWh
Tüketim (Bekleme Modu)0.5 W
Güç Tüketimi ÖzellikleriGüç Tasarrufu Modu (Ekonomik mod)
Ekran Kalınlık TipiStandart
Ön Çerçeve RengiSiyah
Stand (Ayak) Tipiİkili Ayak (Düz)
Tasarım ÖzellikleriVESA Duvar Montaj Desteği (75x75 mm)
EBAT & AĞIRLIK
Kutu Genişliği460 mm
Kutu Yüksekliği625 mm
Kutu Derinliği110 mm
TV Genişliği (Ayaklı)893 mm
TV Yüksekliği (Ayaklı)530 mm
TV Derinliği (Ayaklı)147 mm
TV Genişliği (Ayaksız)893 mm
TV Yüksekliği (Ayaksız)505 mm