Regal 43R654FC
Bu TV kimler için uygun?
Regal 43R654FC Avantajları
- 43" kompakt boyut ile küçük salon ve odalar için uygun
- Full HD çözünürlük standart içeriklerle uyumlu
Dezavantajları
- 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
| Ekran Tipi | Düz (Flat) |
| Ekran Boyutu | 43 İnç |
| Ekran Boyutu (cm) | 108 cm |
| Çözünürlük Standardı | Full HD (FHD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920x1080 |
| Yenileme Hızı (Yazılım) | HMR 800 |
| Yenileme Hızı (Gerçek) | 50/60 Hz |
| Dinamik Kontrast | Mega Dynamic Contrast |
| Desteklenen Çözünürlükler (HDMI) | 1920x1080 @ 60 Hz |
| HDR | Var |
| HDR Özellikleri | HDR10 |
| Ekran & Görüntü Özellikleri | Real Vision Görüntü İyileştirme |
SES
| Ses Çıkış Gücü (RMS) | 16 W |
| Hoparlör Sistemi | 2.0 |
| Ses & Video Çözücüler | Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Audio |
| Ses Özellikleri | German + Nicam Stereo |
| Dahili Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | 802.11a/b/g/n |
| DLNA | Var |
| Ethernet / LAN Kablo Girişi | Var |
| USB 2.0 Girişleri | 1 Adet |
| HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri | 2 Adet |
| HDMI Özellikleri | HDMI Audio Return Channel (ARC) |
| HDMI-CEC | Var |
| Dijital Ses Çıkışı | Optik |
| PC Girişi (VGA) | Var |
| Ses / Kulaklık Çıkışı | Var |
| Smart TV | Var |
| Smart TV Özellikleri | Vestel Smart Remote, Web Tarayıcı |
| Smart TV Uygulamaları | Netflix, Prime Video, Social TV, YouTube |
| Uygulama Yükleyebilme | Yok |
| HbbTV | Var |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 2 |
ENERJİ ve TASARIM
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | E |
| SDR Enerji Tüketimi (1000h) | 42 kWh |
| HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | G |
| HDR Enerji Tüketimi (1000h) | 60 kWh |
| Eski Enerji Tüketim Sınıfı (A-D) | A+ |
| Tüketim (Ortalama) | 54 W |
| Tüketim (Bekleme Modu) | 0.5 W |
| Ortalama Yıllık Tüketim | 78 kWh |
| Güç Tüketimi Özellikleri | Akıllı Enerji Tasarrufu Sistemi, Otomatik Kapanma |
| Ekran Kalınlık Tipi | Standart |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| Stand (Ayak) Tipi | İkili stant (V Ayaklı) |
| Tasarım Özellikleri | VESA Duvar Montaj Desteği (100x100 mm) |
EBAT & AĞIRLIK
| TV Genişliği (Ayaklı) | 973 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaklı) | 623 mm |
| TV Derinliği (Ayaklı) | 274 mm |
| TV Genişliği (Ayaksız) | 973 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaksız) | 567 mm |