Regal 43T01900
45
14.850 TL
Ekran Boyutu43 İnç
Çözünürlük StandardıUltra HD (4K)
EkranDüz (Flat)
Ses Çıkış Gücü (RMS)8 W
Bu TV kimler için uygun?
Regal 43T01900 Avantajları
  • 43" kompakt boyut ile küçük salon ve odalar için uygun
  • 4K/UHD çözünürlük ile yüksek detaylı görüntü
Dezavantajları
  • 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
  • 8 W ses çıkış gücü düşük ses performansı
Ekran Boyutu (cm)108 cm
Ekran Çözünürlüğü3840x2160
SES
Ses Çıkış Gücü (RMS)8 W
Hoparlör Sistemi2.0
Ses & Video ÇözücülerDolby Digital, Dolby Audio
HDMI-CECVar
Dijital Ses ÇıkışıVar
Ses / Kulaklık ÇıkışıVar
Smart TVVar
Smart TV ÖzellikleriWeb Tarayıcı
Smart TV UygulamalarıDisney+, Netflix, Prime Video, YouTube
HbbTVVar
İşlemci Çekirdek Sayısı4
İşletim SistemiTiVo
ENERJİ ve TASARIM
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)D
Tüketim (Bekleme Modu)0.5 W