SEG 40SRB900
43
10.405 TL
EkranDüz (Flat)
Ses Çıkış Gücü (RMS)8 W
Bu TV kimler için uygun?
SEG 40SRB900 Avantajları
  • 40" kompakt boyut ile küçük salon ve odalar için uygun
Dezavantajları
  • 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
  • 8 W ses çıkış gücü düşük ses performansı
Yenileme Hızı (Gerçek)50/60 Hz
HDRVar
HDR ÖzellikleriHDR10
SES
Ses Çıkış Gücü (RMS)8 W
Hoparlör Sistemi2.0
Ses & Video ÇözücülerDolby Audio
Ses ÖzellikleriGerman + Nicam Stereo
Dahili Wi-FiVar
Harici Wi-Fi (WiFi Ready)Yok
Wi-Fi Özellikleri802.11a/b/g/n
Ethernet / LAN Kablo GirişiVar
USB 2.0 Girişleri2 Adet
HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri3 Adet
HDMI ÖzellikleriHDMI Audio Return Channel (ARC)
HDMI-CECVar
Dijital Ses ÇıkışıCOAX
Ses / Kulaklık ÇıkışıVar
Smart TVVar
Smart TV UygulamalarıNetflix, Prime Video, YouTube
Dahili KameraYok
Akıllı Etkileşim (Dahili)Yok
Yayın Kaydetme (PVR)Yok
Program Rehberi (EPG)Var
HbbTVVar
İşletim SistemiTiVo
ENERJİ ve TASARIM
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)E
SDR Enerji Tüketimi (1000h)33 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)F
HDR Enerji Tüketimi (1000h)43 kWh
Tüketim (Bekleme Modu)0.5 W
Ekran Kalınlık TipiStandart
Ön Çerçeve RengiSiyah
Stand (Ayak) Tipiİkili Ayak (Düz)
Tasarım ÖzellikleriVESA Duvar Montaj Desteği (75x75 mm)
EBAT & AĞIRLIK
TV Genişliği (Ayaklı)893 mm
TV Yüksekliği (Ayaklı)530 mm
TV Derinliği (Ayaklı)147 mm
TV Genişliği (Ayaksız)893 mm
TV Yüksekliği (Ayaksız)505 mm