Senna 43GF9500F
41
11.275 TL
Ekran Boyutu43 İnç
Çözünürlük StandardıFull HD (FHD)
EkranDüz (Flat)
Ses Çıkış Gücü (RMS)14 W
Çıkış Yılı2025
Smart TVVar
HD Uydu Alıcı (DVB-S2)Var
HDRBelirtilmemiş
Bu TV kimler için uygun?
Senna 43GF9500F Avantajları
  • 43" kompakt boyut ile küçük salon ve odalar için uygun
  • Full HD çözünürlük standart içeriklerle uyumlu
  • Smart TV özellikleri ile uygulamalar doğrudan ekranda kullanılabilir
  • DVB-S2 uydu alıcı desteği ile ekstra cihaz ihtiyacı azalır
Dezavantajları
  • 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
  • HDMI 2.1 olmadığı için yeni nesil oyun konsolları ve yüksek bant genişliği yok
  • eARC desteği olmadığı için yüksek kaliteli ses çıkışı yok
EKRAN
EkranLED
Ekran TipiDüz (Flat)
Ekran Boyutu43 İnç
Ekran Boyutu (cm)108 cm
Ekran Çözünürlüğü1920x1080
Yenileme Hızı (Gerçek)50/60 Hz
SES
Ses Çıkış Gücü (RMS)14 W
Ethernet / LAN Kablo GirişiVar
USB 2.0 Girişleri2 Adet
HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri3 Adet
Dijital Ses ÇıkışıOptik
Kompozit Girişi (AV)Var
Ses / Kulaklık ÇıkışıVar
Smart TVVar
Smart TV ÖzellikleriGoogle Play Store
Smart TV UygulamalarıGoogle TV, Netflix, Prime Video, YouTube
Uygulama YükleyebilmeVar
Dahili KameraYok
Akıllı Etkileşim (Dahili)Var
Ses ile TV KontrolüVar
Yayın Kaydetme (PVR)Yok
İşlemci Çekirdek Sayısı4
İşletim SistemiAndroid TV
ENERJİ ve TASARIM
Tüketim (Bekleme Modu)0.5 W