Simfer 40SFSW4M
40
9.308 TL
EkranDüz (Flat)
Ses Çıkış Gücü (RMS)16 W
Çıkış Yılı2024
Smart TVVar
HD Uydu Alıcı (DVB-S2)Var
HDRYok
Bu TV kimler için uygun?
Simfer 40SFSW4M Avantajları
  • 40" kompakt boyut ile küçük salon ve odalar için uygun
Dezavantajları
  • 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
Yenileme Hızı (Gerçek)50/60 Hz
HDRYok
SES
Ses Çıkış Gücü (RMS)16 W
Ethernet / LAN Kablo GirişiVar
USB 2.0 Girişleri2 Adet
HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri3 Adet
Dijital Ses ÇıkışıOptik
Kompozit Girişi (AV)Var
Ses / Kulaklık ÇıkışıVar
Smart TVVar
Smart TV ÖzellikleriLG ThinQ AI
Smart TV UygulamalarıNetflix, Prime Video, YouTube
Uygulama YükleyebilmeVar
Dahili KameraYok
Akıllı Etkileşim (Dahili)Var
Ses ile TV KontrolüVar
İşlemci Çekirdek Sayısı4
İşletim SistemiwebOS
ENERJİ ve TASARIM
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)F
SDR Enerji Tüketimi (1000h)52 kWh
Ekran Kalınlık TipiStandart
Ön Çerçeve RengiSiyah
Stand (Ayak) Tipiİkili stant (V Ayaklı)
Tasarım Özellikleriİnce Ön Çerçeve, VESA Duvar Montaj Desteği (200x200 mm)
EBAT & AĞIRLIK
Kutu Genişliği960 mm
Kutu Yüksekliği575 mm
Kutu Derinliği120 mm
TV Genişliği (Ayaklı)892.6 mm
TV Yüksekliği (Ayaklı)559 mm
TV Derinliği (Ayaklı)206.8 mm
TV Genişliği (Ayaksız)892.6 mm
TV Yüksekliği (Ayaksız)508 mm
TV Derinliği (Ayaksız)76.7 mm