Simfer 43SFSW4M
Bu TV kimler için uygun?
Simfer 43SFSW4M Avantajları
- 43" kompakt boyut ile küçük salon ve odalar için uygun
Dezavantajları
- 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
| Yenileme Hızı (Gerçek) | 50/60 Hz |
| HDR | Yok |
SES
| Ses Çıkış Gücü (RMS) | 16 W |
| Ethernet / LAN Kablo Girişi | Var |
| USB 2.0 Girişleri | 2 Adet |
| HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri | 3 Adet |
| Dijital Ses Çıkışı | Optik |
| Smart TV | Var |
| Smart TV Uygulamaları | Netflix, Prime Video, YouTube |
| Uygulama Yükleyebilme | Var |
| Dahili Kamera | Yok |
| Akıllı Etkileşim (Dahili) | Var |
| Ses ile TV Kontrolü | Var |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 |
| İşletim Sistemi | webOS |
ENERJİ ve TASARIM
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | F |
| SDR Enerji Tüketimi (1000h) | 52 kWh |
| Tüketim (Ortalama) | 76 W |
| Tasarım Özellikleri | İnce Ön Çerçeve, VESA Duvar Montaj Desteği (200x200 mm) |
EBAT & AĞIRLIK
| Kutu Genişliği | 1040 mm |
| Kutu Yüksekliği | 630 mm |
| Kutu Derinliği | 128 mm |
| TV Genişliği (Ayaklı) | 957 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaklı) | 606 mm |
| TV Derinliği (Ayaklı) | 206.8 mm |
| TV Genişliği (Ayaksız) | 957 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaksız) | 557 mm |
| TV Derinliği (Ayaksız) | 89.4 mm |