Sunny SN32HMLN-W02S
42
6.950 TL
Ekran Boyutu32 İnç
Çözünürlük StandardıHD Ready (HD)
EkranDüz (Flat)
Ses Çıkış Gücü (RMS)16 W
Bu TV kimler için uygun?
Sunny SN32HMLN-W02S Avantajları
  • 32" kompakt boyut ile küçük salon ve odalar için uygun
  • Smart TV özellikleri ile uygulamalar doğrudan ekranda kullanılabilir
  • DVB-S2 uydu alıcı desteği ile ekstra cihaz ihtiyacı azalır
Dezavantajları
  • HD Ready (HD) çözünürlük üst segment içerikler için düşük kalabilir
  • 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
  • HDMI 2.1 olmadığı için yeni nesil oyun konsolları ve yüksek bant genişliği yok
  • eARC desteği olmadığı için yüksek kaliteli ses çıkışı yok
EKRAN
EkranLED
Ekran TipiDüz (Flat)
Ekran Boyutu32 İnç
Ekran Boyutu (cm)80 cm
Ekran Çözünürlüğü1366x768
Yenileme Hızı (Gerçek)50/60 Hz
HDRVar
HDR ÖzellikleriHDR10
SES
Ses Çıkış Gücü (RMS)16 W
Hoparlör Sistemi2.0
Ses & Video ÇözücülerDolby Audio
Ethernet / LAN Kablo GirişiVar
USB 2.0 Girişleri2 Adet
HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri3 Adet
Dijital Ses ÇıkışıOptik
Ses / Kulaklık ÇıkışıVar
Smart TVVar
Smart TV ÖzellikleriLG ThinQ AI
Smart TV UygulamalarıDisney+, Netflix, Prime Video, YouTube
Uygulama YükleyebilmeVar
Dahili KameraYok
Akıllı Etkileşim (Dahili)Var
Ses ile TV KontrolüVar
Hareket ile TV KontrolüVar
İşletim SistemiwebOS
ENERJİ ve TASARIM
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)E
SDR Enerji Tüketimi (1000h)26 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)G
HDR Enerji Tüketimi (1000h)40 kWh
Tüketim (Bekleme Modu)0.5 W
Ekran Kalınlık TipiStandart
Ön Çerçeve RengiSiyah
Stand (Ayak) Tipiİkili stant (V Ayaklı)
EBAT & AĞIRLIK
Kutu Genişliği820 mm
Kutu Yüksekliği520 mm
Kutu Derinliği150 mm
TV Genişliği (Ayaklı)719.2 mm
TV Yüksekliği (Ayaklı)468.6 mm
TV Derinliği (Ayaklı)208 mm