Sunny SN43FMLN-W02S
43
11.750 TL
EkranDüz (Flat)
Ses Çıkış Gücü (RMS)16 W
Bu TV kimler için uygun?
Sunny SN43FMLN-W02S Avantajları
  • 43" kompakt boyut ile küçük salon ve odalar için uygun
Dezavantajları
  • 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
SES
Ses Çıkış Gücü (RMS)16 W
Hoparlör Sistemi2.0
Ses & Video ÇözücülerDolby Audio
Dahili Wi-FiVar
Wi-Fi ÖzellikleriDual Band (5GHz)
Smart TV ÖzellikleriLG ThinQ AI
Smart TV UygulamalarıDisney+, Netflix, Prime Video, YouTube
Uygulama YükleyebilmeVar
Dahili KameraYok
Akıllı Etkileşim (Dahili)Yok
Akıllı Etkileşim (Uyumlu)Var
Ses Tanıma (Uyumlu)Var
Hareket (Uyumlu)Var
İşletim SistemiwebOS
İşletim Sistemi VersiyonuWebOS 23
ENERJİ ve TASARIM
Tüketim (Bekleme Modu)0.4 W