Sunny SN43FPRL
44
11.082 TL
EkranDüz (Flat)
Ses Çıkış Gücü (RMS)16 W
Bu TV kimler için uygun?
Sunny SN43FPRL Avantajları
  • 43" kompakt boyut ile küçük salon ve odalar için uygun
Dezavantajları
  • 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
SES
Ses Çıkış Gücü (RMS)16 W
Hoparlör Sistemi2.0
Ses & Video ÇözücülerDolby Audio
Dahili Wi-FiVar
Wi-Fi ÖzellikleriDual Band (5GHz)
Smart TV ÖzellikleriLG ThinQ AI
Smart TV UygulamalarıDisney+, Netflix, Prime Video, YouTube
Uygulama YükleyebilmeVar
Dahili KameraYok
Akıllı Etkileşim (Dahili)Var
Ses ile TV KontrolüVar
İşletim SistemiwebOS
İşletim Sistemi VersiyonuWebOS 23
RAM1.5 GB
Dahili Depolama8 GB
ENERJİ ve TASARIM
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)F
SDR Enerji Tüketimi (1000h)45 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)G
HDR Enerji Tüketimi (1000h)55 kWh
Tüketim (Bekleme Modu)0.4 W
Ekran Kalınlık TipiStandart
Ön Çerçeve RengiSiyah
Stand (Ayak) Tipiİkili stant (V Ayaklı)
EBAT & AĞIRLIK
Kutu Genişliği1027 mm
Kutu Yüksekliği640 mm
Kutu Derinliği125 mm
TV Genişliği (Ayaklı)955 mm
TV Yüksekliği (Ayaklı)598 mm
TV Derinliği (Ayaklı)210 mm