TCL 32S5400AF
45
16.485 TL
Ekran Boyutu32 İnç
Çözünürlük StandardıFull HD (FHD)
EkranDüz (Flat)
Ses Çıkış Gücü (RMS)16 W
Bu TV kimler için uygun?
TCL 32S5400AF Avantajları
  • 32" kompakt boyut ile küçük salon ve odalar için uygun
  • Full HD çözünürlük standart içeriklerle uyumlu
  • Smart TV özellikleri ile uygulamalar doğrudan ekranda kullanılabilir
  • DVB-S2 uydu alıcı desteği ile ekstra cihaz ihtiyacı azalır
Dezavantajları
  • 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
  • HDMI 2.1 olmadığı için yeni nesil oyun konsolları ve yüksek bant genişliği yok
  • eARC desteği olmadığı için yüksek kaliteli ses çıkışı yok
EKRAN
EkranLED
Ekran TipiDüz (Flat)
Ekran Boyutu32 İnç
Ekran Boyutu (cm)80 cm
Ekran Çözünürlüğü1920x1080
Yenileme Hızı (Gerçek)50/60 Hz
Kontrast Oranı (Statik)3000:1
HDRVar
HDR ÖzellikleriHDR10, HLG (Hybrid Log-Gamma)
Ekran & Görüntü ÖzellikleriMicro Dimming
SES
Ses Çıkış Gücü (RMS)16 W
Hoparlör Sistemi2.0
Ses & Video ÇözücülerDolby Digital, Dolby Audio
Ethernet / LAN Kablo GirişiVar
USB 2.0 Girişleri1 Adet
HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri2 Adet
HDMI ÖzellikleriHDMI Audio Return Channel (ARC), HDMI 1.4, HDCP 1.4, HDCP
HDMI-CECT-Link
Dijital Ses ÇıkışıOptik
Smart TVVar
Smart TV ÖzellikleriGoogle Play Store
Smart TV UygulamalarıNetflix, Prime Video, YouTube
Uygulama YükleyebilmeVar
HbbTVVar
İşlemci Çekirdek Sayısı4
İşletim SistemiAndroid TV
İşletim Sistemi VersiyonuAndroid TV 11 (R)
RAM1 GB
Dahili Depolama8 GB
ENERJİ ve TASARIM
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)F
SDR Enerji Tüketimi (1000h)27 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)G
HDR Enerji Tüketimi (1000h)45 kWh
Tüketim (Bekleme Modu)0.5 W
Güç Tüketimi ÖzellikleriGüç Tasarrufu Modu (Ekonomik mod)
Ekran Kalınlık TipiStandart
Ön Çerçeve RengiSiyah
Stand (Ayak) Tipiİkili stant (V Ayaklı)
EBAT & AĞIRLIK
Kutu Genişliği800 mm
Kutu Yüksekliği520 mm
Kutu Derinliği128 mm
TV Genişliği (Ayaklı)715 mm
TV Yüksekliği (Ayaklı)468 mm
TV Derinliği (Ayaklı)180 mm
TV Genişliği (Ayaksız)715 mm
TV Yüksekliği (Ayaksız)421 mm
TV Derinliği (Ayaksız)80 mm