Techwood 43TEC900
45
12.999 TL
Ekran Boyutu43 İnç
Çözünürlük StandardıUltra HD (4K)
EkranDüz (Flat)
Ses Çıkış Gücü (RMS)8 W
Bu TV kimler için uygun?
Techwood 43TEC900 Avantajları
  • 43" kompakt boyut ile küçük salon ve odalar için uygun
  • 4K/UHD çözünürlük ile yüksek detaylı görüntü
Dezavantajları
  • 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
  • 8 W ses çıkış gücü düşük ses performansı
Ekran Boyutu (cm)108 cm
Ekran Çözünürlüğü3840x2160
SES
Ses Çıkış Gücü (RMS)8 W
Hoparlör Sistemi2.0
Ses & Video ÇözücülerH.265/HEVC (4K/60p) Uydu, Dolby Digital, Dolby Audio
HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri2 Adet
HDMI ÖzellikleriHDMI Audio Return Channel (ARC)
HDMI-CECVar
Dijital Ses ÇıkışıOptik
Ses / Kulaklık ÇıkışıVar
Smart TVVar
Smart TV UygulamalarıNetflix, Prime Video, YouTube
HbbTVVar
İşletim SistemiTiVo
ENERJİ ve TASARIM
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)D
SDR Enerji Tüketimi (1000h)33 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)G
HDR Enerji Tüketimi (1000h)73 kWh
Tüketim (Bekleme Modu)0.5 W
Ekran Kalınlık TipiStandart
Ön Çerçeve RengiSiyah
Stand (Ayak) Tipiİkili Ayak (Düz)
EBAT & AĞIRLIK
Kutu Genişliği1035 mm
Kutu Yüksekliği649 mm
Kutu Derinliği115 mm
TV Genişliği (Ayaklı)957 mm
TV Yüksekliği (Ayaklı)581 mm
TV Derinliği (Ayaklı)147 mm
TV Genişliği (Ayaksız)957 mm
TV Yüksekliği (Ayaksız)558 mm
TV Derinliği (Ayaksız)81 mm