Telefunken 43TF8560A
41
13.274 TL
Ekran Boyutu43 İnç
Çözünürlük StandardıFull HD (FHD)
EkranDüz (Flat)
Ses Çıkış Gücü (RMS)16 W
Çıkış Yılı2021
Smart TVVar
HD Uydu Alıcı (DVB-S2)Var
HDRBelirtilmemiş
Bu TV kimler için uygun?
Telefunken 43TF8560A Avantajları
  • 43" kompakt boyut ile küçük salon ve odalar için uygun
  • Full HD çözünürlük standart içeriklerle uyumlu
Dezavantajları
  • 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
Ekran Boyutu (cm)108 cm
Ekran Çözünürlüğü1920x1080
Yenileme Hızı (Yazılım)CMP 800
Yenileme Hızı (Gerçek)50/60 Hz
Ekran & Görüntü ÖzellikleriDirect LED Aydınlatma
SES
Ses Çıkış Gücü (RMS)16 W
Hoparlör Sistemi2.0
Ses & Video ÇözücülerDolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Audio
Dahili Wi-FiVar
Wi-Fi ÖzellikleriWi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac), Dual Band (5GHz)
DLNAVar
Ethernet / LAN Kablo GirişiVar
USB 2.0 Girişleri2 Adet
HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri3 Adet
HDMI ÖzellikleriHDMI Audio Return Channel (ARC)
HDMI-CECVar
Dijital Ses ÇıkışıOptik
PC Girişi (VGA)Var
Ses / Kulaklık ÇıkışıVar
Smart TVVar
Smart TV ÖzellikleriGoogle Play Store, Web Tarayıcı
Smart TV UygulamalarıNetflix, Prime Video, YouTube
Uygulama YükleyebilmeVar
Dahili KameraYok
Akıllı Etkileşim (Dahili)Yok
Akıllı Etkileşim (Uyumlu)Var
Ses Tanıma (Uyumlu)Var
HbbTVVar
İşletim SistemiAndroid TV
İşletim Sistemi VersiyonuAndroid TV 9.0 (Pie)
ENERJİ ve TASARIM
Tüketim (Bekleme Modu)0.5 W
Güç Tüketimi ÖzellikleriGüç Tasarrufu Modu (Ekonomik mod), Otomatik Kapanma
Ekran Kalınlık TipiStandart
Ön Çerçeve RengiSiyah
Stand (Ayak) Tipiİkili stant (V Ayaklı)
Tasarım ÖzellikleriVESA Duvar Montaj Desteği (100x100 mm)
EBAT & AĞIRLIK
TV Genişliği (Ayaklı)973 mm
TV Yüksekliği (Ayaklı)629 mm
TV Derinliği (Ayaklı)251 mm
TV Genişliği (Ayaksız)973 mm
TV Yüksekliği (Ayaksız)567 mm