Thomson 40FA2S13
42
14.669 TL
Ekran Boyutu40 İnç
Çözünürlük StandardıFull HD (FHD)
EkranDüz (Flat)
Ses Çıkış Gücü (RMS)16 W
Çıkış Yılı2025
Smart TVVar
HD Uydu Alıcı (DVB-S2)Var
HDRYok
Bu TV kimler için uygun?
Thomson 40FA2S13 Avantajları
  • 40" kompakt boyut ile küçük salon ve odalar için uygun
  • Full HD çözünürlük standart içeriklerle uyumlu
  • Smart TV özellikleri ile uygulamalar doğrudan ekranda kullanılabilir
  • DVB-S2 uydu alıcı desteği ile ekstra cihaz ihtiyacı azalır
Dezavantajları
  • 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
  • HDMI 2.1 olmadığı için yeni nesil oyun konsolları ve yüksek bant genişliği yok
  • eARC desteği olmadığı için yüksek kaliteli ses çıkışı yok
EKRAN
EkranLED
Ekran TipiDüz (Flat)
Ekran Boyutu40 İnç
Ekran Boyutu (cm)100 cm
Ekran Çözünürlüğü1920x1080
Yenileme Hızı (Gerçek)50/60 Hz
HDRYok
Ekran & Görüntü ÖzellikleriDirect LED Aydınlatma
SES
Ses Çıkış Gücü (RMS)16 W
Hoparlör Sistemi2.0
Ses & Video ÇözücülerDolby Digital, Dolby Audio
Ethernet / LAN Kablo GirişiVar
USB 2.0 Girişleri2 Adet
HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri3 Adet
HDMI ÖzellikleriHDMI Audio Return Channel (ARC)
HDMI-CECVar
Dijital Ses ÇıkışıOptik
Kompozit Girişi (AV)Var
Ses / Kulaklık ÇıkışıYok
Smart TVVar
Smart TV ÖzellikleriGoogle Play Store
Smart TV UygulamalarıGoogle TV, Netflix, Prime Video, Tabii, YouTube
Uygulama YükleyebilmeVar
Dahili KameraYok
Akıllı Etkileşim (Dahili)Var
Ses ile TV KontrolüVar
Program Rehberi (EPG)Var
HbbTVVar
İşlemci Çekirdek Sayısı4
İşlemci Hızı1.45 GHz
ChipsetARM Cortex-A55
İşletim SistemiAndroid TV
İşletim Sistemi VersiyonuAndroid TV 11 (R)
ENERJİ ve TASARIM
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)E
SDR Enerji Tüketimi (1000h)36 kWh
Tüketim (Bekleme Modu)0.5 W
Ekran Kalınlık TipiStandart
Ön Çerçeve RengiSiyah
Stand (Ayak) Tipiİkili Ayak (Düz)
Tasarım ÖzellikleriVESA Duvar Montaj Desteği (200x200 mm)
EBAT & AĞIRLIK
TV Genişliği (Ayaklı)892 mm
TV Yüksekliği (Ayaklı)559 mm
TV Derinliği (Ayaklı)172 mm
TV Genişliği (Ayaksız)892 mm
TV Yüksekliği (Ayaksız)509 mm
TV Derinliği (Ayaksız)82 mm