Thomson 40FG2S14
42
14.340 TL
EkranDüz (Flat)
Ses Çıkış Gücü (RMS)16 W
Çıkış Yılı2025
Smart TVVar
HD Uydu Alıcı (DVB-S2)Var
HDRYok
Bu TV kimler için uygun?
Thomson 40FG2S14 Avantajları
  • 40" kompakt boyut ile küçük salon ve odalar için uygun
Dezavantajları
  • 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
Yenileme Hızı (Gerçek)50/60 Hz
HDRYok
Ekran & Görüntü ÖzellikleriDirect LED Aydınlatma
SES
Ses Çıkış Gücü (RMS)16 W
Hoparlör Sistemi2.0
Ses & Video ÇözücülerDolby Digital, Dolby Audio
Ethernet / LAN Kablo GirişiVar
USB 2.0 Girişleri2 Adet
HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri3 Adet
HDMI ÖzellikleriHDMI Audio Return Channel (ARC)
HDMI-CECVar
Dijital Ses ÇıkışıOptik
Kompozit Girişi (AV)Var
Ses / Kulaklık ÇıkışıYok
Smart TVVar
Smart TV ÖzellikleriGoogle Play Store
Smart TV UygulamalarıGoogle TV, Netflix, Prime Video, Tabii, YouTube
Uygulama YükleyebilmeVar
İşlemci Çekirdek Sayısı4
İşlemci Hızı1.45 GHz
ChipsetARM Cortex-A55
İşletim SistemiAndroid TV
İşletim Sistemi VersiyonuAndroid TV 11 (R)
ENERJİ ve TASARIM
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)E
SDR Enerji Tüketimi (1000h)36 kWh
Tüketim (Bekleme Modu)0.5 W
Stand (Ayak) Tipiİkili Ayak (Düz)
Tasarım ÖzellikleriVESA Duvar Montaj Desteği (200x200 mm)
EBAT & AĞIRLIK
Kutu Genişliği997 mm
Kutu Yüksekliği577 mm
Kutu Derinliği126 mm
TV Genişliği (Ayaklı)892 mm
TV Yüksekliği (Ayaklı)559 mm
TV Derinliği (Ayaklı)172 mm
TV Genişliği (Ayaksız)892 mm
TV Yüksekliği (Ayaksız)509 mm
TV Derinliği (Ayaksız)84 mm