Toshiba 32LV3563DT
42
14.500 TL
Ekran Boyutu32 İnç
Çözünürlük StandardıFull HD (FHD)
EkranDüz (Flat)
Ses Çıkış Gücü (RMS)12 W
Bu TV kimler için uygun?
Toshiba 32LV3563DT Avantajları
  • 32" kompakt boyut ile küçük salon ve odalar için uygun
  • Full HD çözünürlük standart içeriklerle uyumlu
  • Smart TV özellikleri ile uygulamalar doğrudan ekranda kullanılabilir
  • DVB-S2 uydu alıcı desteği ile ekstra cihaz ihtiyacı azalır
Dezavantajları
  • 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
  • HDMI 2.1 olmadığı için yeni nesil oyun konsolları ve yüksek bant genişliği yok
  • eARC desteği olmadığı için yüksek kaliteli ses çıkışı yok
EKRAN
EkranLED
Ekran TipiDüz (Flat)
Ekran Boyutu32 İnç
Ekran Boyutu (cm)80 cm
Ekran Çözünürlüğü1920x1080
Yenileme Hızı (Gerçek)50/60 Hz
Parlaklık250 cd/m²
HDRVar
HDR ÖzellikleriHDR10
SES
Ses Çıkış Gücü (RMS)12 W
Hoparlör Sistemi2.0
Ses ÖzellikleriGerman + Nicam Stereo
Ethernet / LAN Kablo GirişiVar
USB 2.0 Girişleri1 Adet
HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri2 Adet
HDMI ÖzellikleriHDMI Audio Return Channel (ARC)
HDMI-CECVar
Dijital Ses ÇıkışıCOAX
Kompozit Girişi (AV)Var
Ses / Kulaklık ÇıkışıVar
Smart TVVar
Smart TV ÖzellikleriWeb Tarayıcı
Smart TV UygulamalarıDisney+, Netflix, Prime Video, YouTube
Uygulama YükleyebilmeYok
Dahili KameraYok
Akıllı Etkileşim (Dahili)Yok
Yayın Kaydetme (PVR)Yok
Program Rehberi (EPG)Var
HbbTVVar
İşletim SistemiVIDAA
ENERJİ ve TASARIM
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)E
SDR Enerji Tüketimi (1000h)26 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)G
HDR Enerji Tüketimi (1000h)45 kWh
Tüketim (Bekleme Modu)0.5 W
Ekran Kalınlık TipiStandart
Ön Çerçeve RengiSiyah
Stand (Ayak) TipiKare
Tasarım ÖzellikleriVESA Duvar Montaj Desteği (75x75 mm)
EBAT & AĞIRLIK
Kutu Genişliği799 mm
Kutu Yüksekliği527 mm
Kutu Derinliği135 mm
TV Genişliği (Ayaklı)728 mm
TV Yüksekliği (Ayaklı)476 mm
TV Derinliği (Ayaklı)187 mm
TV Genişliği (Ayaksız)728 mm
TV Yüksekliği (Ayaksız)431 mm
TV Derinliği (Ayaksız)76 mm