Toshiba 32W2163DT
Bu TV kimler için uygun?
Toshiba 32W2163DT Avantajları
- 32" kompakt boyut ile küçük salon ve odalar için uygun
- Smart TV özellikleri ile uygulamalar doğrudan ekranda kullanılabilir
- DVB-S2 uydu alıcı desteği ile ekstra cihaz ihtiyacı azalır
Dezavantajları
- HD Ready (HD) çözünürlük üst segment içerikler için düşük kalabilir
- 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
| Ekran Tipi | Düz (Flat) |
| Ekran Boyutu | 32 İnç |
| Ekran Boyutu (cm) | 80 cm |
| Çözünürlük Standardı | HD Ready (HD) |
| Ekran Çözünürlüğü | 1366x768 |
| Yenileme Hızı (Yazılım) | TPQ 600 |
| Yenileme Hızı (Gerçek) | 50/60 Hz |
| HDR | Yok |
SES
| Ses Çıkış Gücü (RMS) | 12 W |
| Hoparlör Sistemi | 2.0 |
| Ses & Video Çözücüler | Dolby Audio |
| Ses Özellikleri | German + Nicam Stereo |
| Dahili Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | 802.11a/b/g/n |
| Ethernet / LAN Kablo Girişi | Var |
| USB 2.0 Girişleri | 1 Adet |
| HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri | 2 Adet |
| Dijital Ses Çıkışı | Optik |
| PC Girişi (VGA) | Var |
| Ses / Kulaklık Çıkışı | Var |
| Smart TV | Var |
| Smart TV Uygulamaları | Exxen, Netflix, Prime Video, YouTube |
| Uygulama Yükleyebilme | Yok |
| Dahili Kamera | Yok |
| Akıllı Etkileşim (Dahili) | Yok |
| Yayın Kaydetme (PVR) | Yok |
| Program Rehberi (EPG) | Var |
| HbbTV | Var |
ENERJİ ve TASARIM
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | F |
| SDR Enerji Tüketimi (1000h) | 32 kWh |
| Tüketim (Bekleme Modu) | 0.5 W |
| Ekran Kalınlık Tipi | Standart |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| Stand (Ayak) Tipi | İkili stant (V Ayaklı) |
| Tasarım Özellikleri | VESA Duvar Montaj Desteği (75x75 mm) |
EBAT & AĞIRLIK
| TV Genişliği (Ayaklı) | 732 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaklı) | 481 mm |
| TV Derinliği (Ayaklı) | 193 mm |
| TV Genişliği (Ayaksız) | 732 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaksız) | 439 mm |
| TV Derinliği (Ayaksız) | 78 mm |