Toshiba 43LV2563DT
44
12.432 TL
EkranDüz (Flat)
Ses Çıkış Gücü (RMS)16 W
Bu TV kimler için uygun?
Toshiba 43LV2563DT Avantajları
  • 43" kompakt boyut ile küçük salon ve odalar için uygun
Dezavantajları
  • 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
HDRVar
HDR ÖzellikleriHDR10, HLG (Hybrid Log-Gamma)
Ekran & Görüntü ÖzellikleriDirect LED Aydınlatma
SES
Ses Çıkış Gücü (RMS)16 W
HDMI-CECVar
Dijital Ses ÇıkışıCOAX
Kompozit Girişi (AV)Var
Ses / Kulaklık ÇıkışıVar
Smart TVVar
Smart TV ÖzellikleriWeb Tarayıcı
Smart TV UygulamalarıDisney+, Netflix, Prime Video, YouTube
Uygulama YükleyebilmeYok
Dahili KameraYok
Akıllı Etkileşim (Dahili)Yok
Yayın Kaydetme (PVR)Yok
Program Rehberi (EPG)Var
HbbTVVar
İşletim SistemiVIDAA
Diğer Multimedya ÖzellikleriUSB ile Resim/Müzik/Video Oynatma
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)G
HDR Enerji Tüketimi (1000h)62 kWh
Tüketim (Bekleme Modu)0.5 W
Ekran Kalınlık TipiStandart
Ön Çerçeve RengiSiyah
Stand (Ayak) Tipiİkili stant (V Ayaklı)
Tasarım ÖzellikleriVESA Duvar Montaj Desteği (100x100 mm)
EBAT & AĞIRLIK
Kutu Genişliği1055 mm
Kutu Yüksekliği660 mm
Kutu Derinliği145 mm
TV Genişliği (Ayaklı)965 mm
TV Yüksekliği (Ayaklı)608 mm
TV Derinliği (Ayaklı)257 mm
TV Genişliği (Ayaksız)965 mm
TV Yüksekliği (Ayaksız)561 mm
TV Derinliği (Ayaksız)87 mm