Toshiba 43UA2263DT
Bu TV kimler için uygun?
Toshiba 43UA2263DT Avantajları
- 43" kompakt boyut ile küçük salon ve odalar için uygun
- 4K/UHD çözünürlük ile yüksek detaylı görüntü
- 20 W RMS ses çıkış gücü ile güçlü dahili hoparlörler
Dezavantajları
- 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
| Yenileme Hızı (Gerçek) | 50/60 Hz |
| Parlaklık | 350 cd/m² |
| HDR | Var |
| HDR Özellikleri | Dolby Vision, HDR10 |
| Ekran & Görüntü Özellikleri | Direct LED Aydınlatma |
SES
| Ses Çıkış Gücü (RMS) | 20 W |
| Hoparlör Sistemi | 2.0 |
| Ses & Video Çözücüler | H.265/HEVC (4K/60p) Uydu, Dolby Digital, Dolby Audio |
| Ses Özellikleri | German + Nicam Stereo |
| Dahili Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac), Dual Band (5GHz) |
| HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri | 3 Adet |
| HDMI Özellikleri | HDMI Audio Return Channel (ARC), HDMI 2.0 |
| HDMI-CEC | Var |
| Dijital Ses Çıkışı | Optik |
| Ses / Kulaklık Çıkışı | Var |
| Smart TV | Var |
| Smart TV Özellikleri | Google Play Store |
| Smart TV Uygulamaları | BeIN Connect, Google Play Movies, Netflix, Prime Video, YouTube |
| Uygulama Yükleyebilme | Var |
| Dahili Kamera | Yok |
| Akıllı Etkileşim (Dahili) | Yok |
| Akıllı Etkileşim (Uyumlu) | Var |
| Ses Tanıma (Uyumlu) | Var |
| Yayın Kaydetme (PVR) | Yok |
| Program Rehberi (EPG) | Var |
| HbbTV | Var |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 |
| İşletim Sistemi | Android TV |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android TV 11 (R) |
ENERJİ ve TASARIM
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | F |
| SDR Enerji Tüketimi (1000h) | 51 kWh |
| HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | G |
| HDR Enerji Tüketimi (1000h) | 92 kWh |
| Tüketim (Bekleme Modu) | 0.5 W |
| Güç Tüketimi Özellikleri | Güç Tasarrufu Modu (Ekonomik mod) |
| Ekran Kalınlık Tipi | Standart |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| Stand (Ayak) Tipi | İkili Ayak (Düz) |
| Tasarım Özellikleri | VESA Duvar Montaj Desteği (100x100 mm) |
EBAT & AĞIRLIK
| Kutu Genişliği | 1055 mm |
| Kutu Yüksekliği | 660 mm |
| Kutu Derinliği | 137 mm |
| TV Genişliği (Ayaklı) | 973 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaklı) | 597 mm |
| TV Derinliği (Ayaklı) | 251 mm |
| TV Genişliği (Ayaksız) | 973 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaksız) | 567 mm |
| TV Derinliği (Ayaksız) | 81 mm |