Toshiba 43UA2363DT
52
20.722 TL
EkranDüz (Flat)
Ses Çıkış Gücü (RMS)16 W
Bu TV kimler için uygun?
Toshiba 43UA2363DT Avantajları
  • 43" kompakt boyut ile küçük salon ve odalar için uygun
Dezavantajları
  • 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
  • HDMI 2.1 olmadığı için yeni nesil oyun konsolları ve yüksek bant genişliği yok
  • eARC desteği olmadığı için yüksek kaliteli ses çıkışı yok
EKRAN
EkranLED
Yenileme Hızı (Gerçek)50/60 Hz
Parlaklık250 cd/m²
HDRVar
HDR ÖzellikleriDolby Vision, HDR10
Ekran & Görüntü ÖzellikleriDirect LED Aydınlatma
SES
Ses Çıkış Gücü (RMS)16 W
Hoparlör Sistemi2.0
Ses & Video ÇözücülerH.265/HEVC (4K/60p) Uydu, Dolby Digital, Dolby Audio
Ses ÖzellikleriGerman + Nicam Stereo
Dahili Wi-FiVar
Wi-Fi ÖzellikleriWi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac), Dual Band (5GHz)
Ethernet / LAN Kablo GirişiVar
USB 2.0 Girişleri2 Adet
HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri3 Adet
HDMI ÖzellikleriHDMI Audio Return Channel (ARC), HDMI 2.0
HDMI-CECVar
Dijital Ses ÇıkışıOptik
Ses / Kulaklık ÇıkışıVar
Smart TVVar
Smart TV ÖzellikleriGoogle Play Store
Smart TV UygulamalarıBeIN Connect, Google Play Movies, Netflix, Prime Video, YouTube
Uygulama YükleyebilmeVar
Dahili KameraYok
Akıllı Etkileşim (Dahili)Yok
Akıllı Etkileşim (Uyumlu)Var
Ses Tanıma (Uyumlu)Var
HbbTVVar
İşlemci Çekirdek Sayısı4
İşletim SistemiAndroid TV
İşletim Sistemi VersiyonuAndroid TV 11 (R)
ENERJİ ve TASARIM
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)F
SDR Enerji Tüketimi (1000h)51 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)G
HDR Enerji Tüketimi (1000h)92 kWh
Tüketim (Bekleme Modu)0.5 W
Güç Tüketimi ÖzellikleriGüç Tasarrufu Modu (Ekonomik mod)
Ekran Kalınlık TipiStandart
Ön Çerçeve RengiSiyah
Stand (Ayak) Tipiİkili Ayak (Düz)
Tasarım ÖzellikleriVESA Duvar Montaj Desteği (100x100 mm)
EBAT & AĞIRLIK
Kutu Genişliği1055 mm
Kutu Yüksekliği660 mm
Kutu Derinliği145 mm
TV Genişliği (Ayaklı)965 mm
TV Yüksekliği (Ayaklı)608 mm
TV Derinliği (Ayaklı)257 mm
TV Genişliği (Ayaksız)965 mm
TV Yüksekliği (Ayaksız)561 mm
TV Derinliği (Ayaksız)87 mm