Toshiba 43UL2063DT
Bu TV kimler için uygun?
Toshiba 43UL2063DT Avantajları
- 43" kompakt boyut ile küçük salon ve odalar için uygun
- 4K/UHD çözünürlük ile yüksek detaylı görüntü
- 20 W RMS ses çıkış gücü ile güçlü dahili hoparlörler
Dezavantajları
- 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
| HDR | Var |
| HDR Özellikleri | Dolby Vision, HDR10, HLG (Hybrid Log-Gamma) |
SES
| Ses Çıkış Gücü (RMS) | 20 W |
| Hoparlör Sistemi | 2.0 |
| Ses & Video Çözücüler | H.265/HEVC (4K/60p) Uydu, DTS HD, DTS, Dolby Audio |
| Ses Özellikleri | DTS TruSurround HD, Onkyo Ses Geliştirme |
| Dahili Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | 802.11a/b/g/n, Dual Band (5GHz) |
| HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri | 3 Adet |
| HDMI Özellikleri | HDMI Audio Return Channel (ARC) |
| HDMI-CEC | Var |
| Dijital Ses Çıkışı | Optik |
| PC Girişi (VGA) | Var |
| Ses / Kulaklık Çıkışı | Var |
| Common Interface (CI+) | Var |
| Analog/Kablolu Anten Girişi | 1 Adet |
| Uydu Anteni Girişi | 1 Adet |
| PC/DVI Ses Girişi | Var |
MULTİMEDYA ÖZELLİKLERİ
| 3D | Yok |
| Smart TV | Var |
| Smart TV Özellikleri | Toshiba Smart Portal, Web Tarayıcı |
| Smart TV Uygulamaları | Exxen, Netflix, Prime Video, YouTube |
| Uygulama Yükleyebilme | Yok |
ENERJİ ve TASARIM
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | G |
| SDR Enerji Tüketimi (1000h) | 54 kWh |
| HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | G |
| HDR Enerji Tüketimi (1000h) | 88 kWh |
| Ekran Kalınlık Tipi | Standart |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| Stand (Ayak) Tipi | İkili stant (V Ayaklı) |
| Tasarım Özellikleri | VESA Duvar Montaj Desteği (100x100 mm) |
EBAT & AĞIRLIK
| TV Genişliği (Ayaklı) | 973 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaklı) | 620 mm |
| TV Derinliği (Ayaklı) | 234 mm |
| TV Genişliği (Ayaksız) | 973 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaksız) | 567 mm |
| TV Derinliği (Ayaksız) | 81 mm |