Toshiba 43UV3363DT
49
13.999 TL
EkranDüz (Flat)
Ses Çıkış Gücü (RMS)20 W
Bu TV kimler için uygun?
Toshiba 43UV3363DT Avantajları
  • 43" kompakt boyut ile küçük salon ve odalar için uygun
  • 4K/UHD çözünürlük ile yüksek detaylı görüntü
  • 20 W RMS ses çıkış gücü ile güçlü dahili hoparlörler
Dezavantajları
  • 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
  • HDMI 2.1 olmadığı için yeni nesil oyun konsolları ve yüksek bant genişliği yok
  • eARC desteği olmadığı için yüksek kaliteli ses çıkışı yok
EKRAN
EkranLED
Ekran TipiDüz (Flat)
Ekran Boyutu43 İnç
Ekran Boyutu (cm)108 cm
HDRVar
HDR ÖzellikleriDolby Vision, HDR10, HLG (Hybrid Log-Gamma)
SES
Ses Çıkış Gücü (RMS)20 W
Hoparlör Sistemi2.0
Ses & Video ÇözücülerH.265/HEVC (4K/60p) Uydu, Dolby Digital, Dolby Audio
Ses ÖzellikleriGerman + Nicam Stereo
Ethernet / LAN Kablo GirişiVar
USB 2.0 Girişleri2 Adet
HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri3 Adet
HDMI ÖzellikleriHDMI Audio Return Channel (ARC)
HDMI-CECVar
Dijital Ses ÇıkışıOptik
Ses / Kulaklık ÇıkışıVar
Smart TVVar
Smart TV ÖzellikleriWeb Tarayıcı
Smart TV UygulamalarıDisney+, HBO Max, Netflix, Prime Video, Turkcell TV+, YouTube
Uygulama YükleyebilmeYok
HbbTVVar
İşletim SistemiVIDAA
ENERJİ ve TASARIM
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)F
SDR Enerji Tüketimi (1000h)51 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)G
HDR Enerji Tüketimi (1000h)81 kWh
Tüketim (Bekleme Modu)0.5 W
Ekran Kalınlık TipiStandart
Ön Çerçeve RengiSiyah
Stand (Ayak) TipiDikdörtgen Çerçeve
Tasarım ÖzellikleriVESA Duvar Montaj Desteği (100x100 mm)
EBAT & AĞIRLIK
TV Genişliği (Ayaklı)965 mm
TV Yüksekliği (Ayaklı)602 mm
TV Derinliği (Ayaklı)249 mm
TV Genişliği (Ayaksız)965 mm
TV Yüksekliği (Ayaksız)561 mm
TV Derinliği (Ayaksız)87 mm