Vestel 32FA9950Y
Bu TV kimler için uygun?
Vestel 32FA9950Y Avantajları
- 32" kompakt boyut ile küçük salon ve odalar için uygun
Dezavantajları
- 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
SES
| Ses Çıkış Gücü (RMS) | 12 W |
| Hoparlör Sistemi | 2.0 |
| Ses & Video Çözücüler | Dolby Digital, DTS HD, DTS, Dolby Audio |
| Ses Özellikleri | DTS Virtual:X |
| Dahili Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac), Dual Band (5GHz) |
| Ethernet / LAN Kablo Girişi | Var |
| USB 2.0 Girişleri | 2 Adet |
| HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri | 3 Adet |
| HDMI Özellikleri | HDMI Audio Return Channel (ARC) |
| HDMI-CEC | Var |
| Dijital Ses Çıkışı | Optik |
| Kompozit Girişi (AV) | Var |
| PC Girişi (VGA) | Var |
| Smart TV Uygulamaları | BeIN Connect, Netflix, Prime Video, Tabii, Turkcell TV+, YouTube |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 |
| Dahili Depolama | 1 GB |
| HDR Enerji Tüketimi (1000h) | 45 kWh |
| Tüketim (Bekleme Modu) | 0.5 W |
| Güç Tüketimi Özellikleri | Güç Tasarrufu Modu (Ekonomik mod) |
| Ekran Kalınlık Tipi | Standart |
| Ön Çerçeve Rengi | Yeşil |
EBAT & AĞIRLIK
| Kutu Genişliği | 849 mm |
| Kutu Yüksekliği | 580 mm |
| Kutu Derinliği | 178 mm |
| TV Genişliği (Ayaksız) | 734 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaksız) | 467 mm |
| TV Derinliği (Ayaksız) | 125 mm |