Vestel 32H9530M
40
17.280 TL
Ekran Boyutu32 İnç
Çözünürlük StandardıHD Ready (HD)
EkranDüz (Flat)
Ses Çıkış Gücü (RMS)12 W
Bu TV kimler için uygun?
Vestel 32H9530M Avantajları
  • 32" kompakt boyut ile küçük salon ve odalar için uygun
  • Smart TV özellikleri ile uygulamalar doğrudan ekranda kullanılabilir
  • DVB-S2 uydu alıcı desteği ile ekstra cihaz ihtiyacı azalır
Dezavantajları
  • HD Ready (HD) çözünürlük üst segment içerikler için düşük kalabilir
  • 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
  • HDMI 2.1 olmadığı için yeni nesil oyun konsolları ve yüksek bant genişliği yok
  • eARC desteği olmadığı için yüksek kaliteli ses çıkışı yok
EKRAN
EkranLED
Ekran TipiDüz (Flat)
Ekran Boyutu32 İnç
Ekran Boyutu (cm)80 cm
Ekran Çözünürlüğü1366x768
Yenileme Hızı (Yazılım)SMR 1000
Yenileme Hızı (Gerçek)50/60 Hz
HDRVar
HDR ÖzellikleriHDR10
Ekran & Görüntü ÖzellikleriMicro Dimming, Vestel Pixellence
SES
Ses Çıkış Gücü (RMS)12 W
Hoparlör Sistemi2.0
Ses & Video ÇözücülerDolby Digital, DTS HD, DTS, Dolby Audio
Ses ÖzellikleriDTS Virtual:X
Dahili Wi-FiVar
DLNAVar
Ethernet / LAN Kablo GirişiVar
USB 2.0 Girişleri2 Adet
HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri3 Adet
HDMI ÖzellikleriHDMI Audio Return Channel (ARC)
HDMI-CECVar
Dijital Ses ÇıkışıVar
Kompozit Girişi (AV)Var
PC Girişi (VGA)Var
Ses / Kulaklık ÇıkışıVar
Smart TVVar
Smart TV UygulamalarıBeIN Connect, Netflix, Prime Video, Turkcell TV+, YouTube
Uygulama YükleyebilmeYok
Dahili KameraYok
Akıllı Etkileşim (Dahili)Yok
Yayın Kaydetme (PVR)Yok
Program Rehberi (EPG)Var
HbbTVVar
İşlemci Çekirdek Sayısı4
ENERJİ ve TASARIM
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)E
SDR Enerji Tüketimi (1000h)26 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)G
HDR Enerji Tüketimi (1000h)45 kWh
Tüketim (Bekleme Modu)0.5 W
Güç Tüketimi ÖzellikleriGüç Tasarrufu Modu (Ekonomik mod)
Ekran Kalınlık TipiStandart
Ön Çerçeve RengiMavi
EBAT & AĞIRLIK
Kutu Genişliği849 mm
Kutu Yüksekliği580 mm
Kutu Derinliği181 mm
TV Genişliği (Ayaklı)734 mm
TV Yüksekliği (Ayaklı)467 mm
TV Derinliği (Ayaklı)125 mm