Vestel 32HV9750
41
11.616 TL
EkranDüz (Flat)
Ses Çıkış Gücü (RMS)12 W
Bu TV kimler için uygun?
Vestel 32HV9750 Avantajları
  • 32" kompakt boyut ile küçük salon ve odalar için uygun
  • 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
HDR ÖzellikleriHDR10
Ekran & Görüntü ÖzellikleriMicro Dimming
SES
Ses Çıkış Gücü (RMS)12 W
Hoparlör Sistemi2.0
Ses ÖzellikleriGerman + Nicam Stereo
Ethernet / LAN Kablo GirişiVar
USB 2.0 Girişleri1 Adet
HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri2 Adet
HDMI ÖzellikleriHDMI Audio Return Channel (ARC)
HDMI-CECVar
Dijital Ses ÇıkışıCOAX
Smart TVVar
Smart TV ÖzellikleriWeb Tarayıcı
Smart TV UygulamalarıDisney+, Netflix, Prime Video, Tabii, YouTube
Dahili KameraYok
Akıllı Etkileşim (Dahili)Var
Ses ile TV KontrolüVar
İşlemci Çekirdek Sayısı4
İşletim SistemiVIDAA
HDR Enerji Tüketimi (1000h)45 kWh
Tüketim (Bekleme Modu)0.5 W
Ekran Kalınlık TipiStandart
Ön Çerçeve RengiSiyah
Stand (Ayak) Tipiİkili Ayak (Düz)
Tasarım ÖzellikleriVESA Duvar Montaj Desteği (75x75 mm)
EBAT & AĞIRLIK
Kutu Genişliği795 mm
Kutu Yüksekliği530 mm
Kutu Derinliği128 mm
TV Genişliği (Ayaklı)728 mm
TV Yüksekliği (Ayaklı)476 mm
TV Derinliği (Ayaklı)168 mm
TV Genişliği (Ayaksız)728 mm
TV Yüksekliği (Ayaksız)430 mm
TV Derinliği (Ayaksız)76 mm