Vestel 40FA9740
47
16.138 TL
Ekran Boyutu40 İnç
Çözünürlük StandardıFull HD (FHD)
EkranDüz (Flat)
Ses Çıkış Gücü (RMS)16 W
Bu TV kimler için uygun?
Vestel 40FA9740 Avantajları
  • 40" kompakt boyut ile küçük salon ve odalar için uygun
  • Full HD çözünürlük standart içeriklerle uyumlu
  • Smart TV özellikleri ile uygulamalar doğrudan ekranda kullanılabilir
  • DVB-S2 uydu alıcı desteği ile ekstra cihaz ihtiyacı azalır
Dezavantajları
  • 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
  • HDMI 2.1 olmadığı için yeni nesil oyun konsolları ve yüksek bant genişliği yok
  • eARC desteği olmadığı için yüksek kaliteli ses çıkışı yok
EKRAN
EkranLED
Ekran TipiDüz (Flat)
Ekran Boyutu40 İnç
Ekran Boyutu (cm)100 cm
Ekran Çözünürlüğü1920x1080
Yenileme Hızı (Yazılım)SMR 1000
Yenileme Hızı (Gerçek)50/60 Hz
HDRVar
HDR ÖzellikleriHDR10
Ekran & Görüntü ÖzellikleriMicro Dimming
SES
Ses Çıkış Gücü (RMS)16 W
Hoparlör Sistemi2.0
Ses & Video ÇözücülerDolby Digital, DTS HD, DTS, Dolby Audio
Ses ÖzellikleriDTS Virtual:X
Dahili Wi-FiVar
Wi-Fi ÖzellikleriWi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac), Dual Band (5GHz)
Ethernet / LAN Kablo GirişiVar
USB 2.0 Girişleri1 Adet
HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri2 Adet
HDMI ÖzellikleriHDMI Audio Return Channel (ARC)
HDMI-CECVar
Dijital Ses ÇıkışıCOAX
Kompozit Girişi (AV)Var
Ses / Kulaklık ÇıkışıVar
Smart TVVar
Smart TV ÖzellikleriGoogle Play Store
Smart TV UygulamalarıBeIN Connect, Netflix, Prime Video, YouTube
Uygulama YükleyebilmeVar
Dahili KameraYok
Akıllı Etkileşim (Dahili)Var
Ses ile TV KontrolüVar
Yayın Kaydetme (PVR)Yok
Program Rehberi (EPG)Var
HbbTVVar
İşlemci Çekirdek Sayısı4
İşletim SistemiAndroid TV
Dahili Depolama8 GB
ENERJİ ve TASARIM
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)E
SDR Enerji Tüketimi (1000h)37 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)G
HDR Enerji Tüketimi (1000h)67 kWh
Tüketim (Bekleme Modu)0.5 W
Ekran Kalınlık TipiStandart
Ön Çerçeve RengiSiyah
Stand (Ayak) Tipiİkili Ayak (Düz)
Tasarım ÖzellikleriVESA Duvar Montaj Desteği (100x100 mm)
EBAT & AĞIRLIK
Kutu Genişliği985 mm
Kutu Yüksekliği608 mm
Kutu Derinliği145 mm
TV Genişliği (Ayaklı)902 mm
TV Yüksekliği (Ayaklı)553 mm
TV Derinliği (Ayaklı)168 mm
TV Genişliği (Ayaksız)902 mm
TV Yüksekliği (Ayaksız)517 mm
TV Derinliği (Ayaksız)87 mm