Vestel 40FT9740
44
15.656 TL
EkranDüz (Flat)
Ses Çıkış Gücü (RMS)16 W
Bu TV kimler için uygun?
Vestel 40FT9740 Avantajları
  • 40" kompakt boyut ile küçük salon ve odalar için uygun
Dezavantajları
  • 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
Ekran Çözünürlüğü1920x1080
Yenileme Hızı (Yazılım)SMR 1000
Yenileme Hızı (Gerçek)50/60 Hz
HDRVar
HDR ÖzellikleriHDR10
Ekran & Görüntü ÖzellikleriMicro Dimming
SES
Ses Çıkış Gücü (RMS)16 W
Hoparlör Sistemi2.0
Ses & Video ÇözücülerDolby Digital, DTS HD, DTS, Dolby Audio
Ses ÖzellikleriDTS Virtual:X
Ethernet / LAN Kablo GirişiVar
USB 2.0 Girişleri1 Adet
HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri2 Adet
HDMI-CECVar
Dijital Ses ÇıkışıCOAX
Kompozit Girişi (AV)Var
Ses / Kulaklık ÇıkışıVar
Smart TVVar
Smart TV ÖzellikleriWeb Tarayıcı
Smart TV UygulamalarıNetflix, Prime Video, Tabii, YouTube
Uygulama YükleyebilmeYok
Ses ile TV KontrolüVar
Yayın Kaydetme (PVR)Yok
İşlemci Çekirdek Sayısı4
İşletim SistemiTiVo
Dahili Depolama4 GB
ENERJİ ve TASARIM
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)E
SDR Enerji Tüketimi (1000h)37 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)G
HDR Enerji Tüketimi (1000h)67 kWh
Tüketim (Bekleme Modu)0.5 W
Güç Tüketimi ÖzellikleriGüç Tasarrufu Modu (Ekonomik mod)
Stand (Ayak) Tipiİkili Ayak (Düz)
Tasarım ÖzellikleriVESA Duvar Montaj Desteği (100x100 mm)
EBAT & AĞIRLIK
Kutu Genişliği985 mm
Kutu Yüksekliği608 mm
Kutu Derinliği145 mm
TV Genişliği (Ayaklı)902 mm
TV Yüksekliği (Ayaklı)553 mm
TV Derinliği (Ayaklı)168 mm
TV Genişliği (Ayaksız)902 mm
TV Yüksekliği (Ayaksız)517 mm
TV Derinliği (Ayaksız)87 mm