Vestel 43FT9740
45
17.190 TL
EkranDüz (Flat)
Ses Çıkış Gücü (RMS)16 W
Bu TV kimler için uygun?
Vestel 43FT9740 Avantajları
  • 43" kompakt boyut ile küçük salon ve odalar için uygun
Dezavantajları
  • 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
Ekran Çözünürlüğü1920x1080
Yenileme Hızı (Yazılım)SMR 1000
Yenileme Hızı (Gerçek)50/60 Hz
HDRVar
HDR ÖzellikleriHDR10
Ekran & Görüntü ÖzellikleriMicro Dimming
SES
Ses Çıkış Gücü (RMS)16 W
Hoparlör Sistemi2.0
Ses & Video ÇözücülerDolby Digital, DTS HD, DTS, Dolby Audio
Ses ÖzellikleriDTS Virtual:X
Ethernet / LAN Kablo GirişiVar
USB 2.0 Girişleri1 Adet
HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri2 Adet
HDMI-CECVar
Dijital Ses ÇıkışıCOAX
Smart TVVar
Smart TV ÖzellikleriWeb Tarayıcı
Smart TV UygulamalarıNetflix, Prime Video, Tabii, YouTube
Uygulama YükleyebilmeYok
Dahili KameraYok
Akıllı Etkileşim (Dahili)Var
Ses ile TV KontrolüVar
İşlemci Çekirdek Sayısı4
İşletim SistemiTiVo
Dahili Depolama4 GB
ENERJİ ve TASARIM
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)E
SDR Enerji Tüketimi (1000h)42 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)G
HDR Enerji Tüketimi (1000h)62 kWh
Tüketim (Bekleme Modu)0.5 W
Güç Tüketimi ÖzellikleriGüç Tasarrufu Modu (Ekonomik mod)
Stand (Ayak) Tipiİkili Ayak (Düz)
Tasarım ÖzellikleriVESA Duvar Montaj Desteği (100x100 mm)
EBAT & AĞIRLIK
Kutu Genişliği1055 mm
Kutu Yüksekliği660 mm
Kutu Derinliği145 mm
TV Genişliği (Ayaklı)599 mm
TV Yüksekliği (Ayaklı)965 mm
TV Derinliği (Ayaklı)261 mm
TV Genişliği (Ayaksız)965 mm
TV Yüksekliği (Ayaksız)561 mm
TV Derinliği (Ayaksız)87 mm