Vestel 43UA9600
Bu TV kimler için uygun?
Vestel 43UA9600 Avantajları
- 43" kompakt boyut ile küçük salon ve odalar için uygun
- 4K/UHD çözünürlük ile yüksek detaylı görüntü
- 20 W RMS ses çıkış gücü ile güçlü dahili hoparlörler
Dezavantajları
- 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
| Ekran Çözünürlüğü | 3840x2160 |
| Yenileme Hızı (Yazılım) | SMR 1600 |
| Ekran & Görüntü Özellikleri | Micro Dimming, Vestel Pixellence |
SES
| Ses Çıkış Gücü (RMS) | 20 W |
| Hoparlör Sistemi | 2.0 |
| Ses & Video Çözücüler | H.265/HEVC (4K/60p) Uydu, Dolby Digital, DTS HD, DTS, Dolby Audio |
| Dahili Wi-Fi | Var |
| DLNA | Var |
| Ethernet / LAN Kablo Girişi | Var |
| USB 2.0 Girişleri | 2 Adet |
| HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri | 4 Adet |
| HDMI Özellikleri | HDMI Audio Return Channel (ARC) |
| HDMI-CEC | Var |
| Dijital Ses Çıkışı | Optik |
| Kompozit Girişi (AV) | Var |
| PC Girişi (VGA) | Var |
| Ses / Kulaklık Çıkışı | Var |
| Smart TV | Var |
| Smart TV Özellikleri | Google Play Store, Web Tarayıcı |
ENERJİ ve TASARIM
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | G |
| SDR Enerji Tüketimi (1000h) | 54 kWh |
| HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | G |
| HDR Enerji Tüketimi (1000h) | 54 kWh |
| Eski Enerji Tüketim Sınıfı (A-D) | A+ |
| Tüketim (Ortalama) | 54 W |
| Tüketim (Bekleme Modu) | 0.5 W |
| Ortalama Yıllık Tüketim | 78 kWh |
| Güç Tüketimi Özellikleri | Güç Tasarrufu Modu (Ekonomik mod) |
| Ekran Kalınlık Tipi | Standart |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah |
| Stand (Ayak) Tipi | İkili Ayak (Düz) |
EBAT & AĞIRLIK
| Kutu Genişliği | 1085 mm |
| Kutu Yüksekliği | 710 mm |
| Kutu Derinliği | 154 mm |
| TV Genişliği (Ayaklı) | 964 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaklı) | 595 mm |
| TV Derinliği (Ayaklı) | 241 mm |
| TV Genişliği (Ayaksız) | 964 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaksız) | 560 mm |
| TV Derinliği (Ayaksız) | 66 mm |