Vestel 43UA9631
Bu TV kimler için uygun?
Vestel 43UA9631 Avantajları
- 43" kompakt boyut ile küçük salon ve odalar için uygun
- eARC desteği ile yüksek kaliteli ses çıkışı
Dezavantajları
- 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
| Ekran Çözünürlüğü | 3840x2160 |
| Yenileme Hızı (Yazılım) | SMR 1600 |
| Ekran & Görüntü Özellikleri | Micro Dimming |
SES
| Ses Çıkış Gücü (RMS) | 16 W |
| Hoparlör Sistemi | 2.0 |
| Ses Özellikleri | DTS Virtual:X |
| Dahili Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac), Dual Band (5GHz) |
| Ethernet / LAN Kablo Girişi | Var |
| USB 2.0 Girişleri | 2 Adet |
| HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri | 3 Adet |
| HDMI Özellikleri | HDMI Enhanced Audio Return Channel (eARC), HDMI Audio Return Channel (ARC) |
| Smart TV | Var |
| Smart TV Özellikleri | Google Play Store, Web Tarayıcı |
| Dahili Kamera | Yok |
| Akıllı Etkileşim (Dahili) | Var |
| Ses ile TV Kontrolü | Var |
| İşletim Sistemi | Android TV |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android TV 11 (R) |
| Dahili Depolama | 8 GB |
ENERJİ ve TASARIM
| SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | F |
| SDR Enerji Tüketimi (1000h) | 51 kWh |
| HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) | G |
| HDR Enerji Tüketimi (1000h) | 108 kWh |
| Tüketim (Bekleme Modu) | 0.5 W |
| Güç Tüketimi Özellikleri | Güç Tasarrufu Modu (Ekonomik mod) |
| Ekran Kalınlık Tipi | Standart |
| Ön Çerçeve Rengi | Siyah & Gri |
| Stand (Ayak) Tipi | İkili Ayak (Düz) |
| Tasarım Özellikleri | VESA Duvar Montaj Desteği (100x100 mm) |
EBAT & AĞIRLIK
| Kutu Genişliği | 1055 mm |
| Kutu Yüksekliği | 660 mm |
| Kutu Derinliği | 145 mm |
| TV Genişliği (Ayaklı) | 965 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaklı) | 598 mm |
| TV Derinliği (Ayaklı) | 266 mm |
| TV Genişliği (Ayaksız) | 965 mm |
| TV Yüksekliği (Ayaksız) | 561 mm |