Vestel 65QA9701
68
37.050 TL
EkranDüz (Flat)
Ses Çıkış Gücü (RMS)24 W
Bu TV kimler için uygun?
Vestel 65QA9701 Avantajları
  • 65" geniş ekran ile etkileyici izleme deneyimi
  • 4K/UHD çözünürlük ile yüksek detaylı görüntü
  • 24 W RMS ses çıkış gücü ile güçlü dahili hoparlörler
Dezavantajları
  • 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
HDRVar
HDR ÖzellikleriDolby Vision, HDR10
SES
Ses Çıkış Gücü (RMS)24 W
Hoparlör Sistemi2.0
Ses & Video ÇözücülerH.265/HEVC (4K/60p) Uydu, Dolby Atmos, DTS HD, DTS, Dolby Audio, DTS:X
Ses ÖzellikleriDTS Virtual:X
Dahili Wi-FiVar
Wi-Fi ÖzellikleriWi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac)
Smart TVVar
Smart TV ÖzellikleriGoogle Play Store, Web Tarayıcı
Smart TV UygulamalarıBeIN Connect, Netflix, Prime Video, Turkcell TV+, YouTube
Uygulama YükleyebilmeVar
Dahili KameraYok
Akıllı Etkileşim (Dahili)Var
Ses ile TV KontrolüVar
İşlemci Çekirdek Sayısı4
İşletim SistemiAndroid TV
İşletim Sistemi VersiyonuAndroid TV 11 (R)
ENERJİ ve TASARIM
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)E
SDR Enerji Tüketimi (1000h)85 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)G
HDR Enerji Tüketimi (1000h)195 kWh
Tüketim (Bekleme Modu)0.5 W
Ön Çerçeve RengiSiyah
Stand (Ayak) Tipiİkili Ayak (Düz)
Tasarım ÖzellikleriVESA Duvar Montaj Desteği (400x200 mm)
EBAT & AĞIRLIK
Kutu Genişliği1705 mm
Kutu Yüksekliği918 mm
Kutu Derinliği195 mm
TV Genişliği (Ayaklı)1453 mm
TV Yüksekliği (Ayaklı)872 mm
TV Derinliği (Ayaklı)261 mm
TV Genişliği (Ayaksız)1453 mm
TV Yüksekliği (Ayaksız)836 mm
TV Derinliği (Ayaksız)82 mm