Vestel 65QT9850
67
41.904 TL
EkranDüz (Flat)
Ses Çıkış Gücü (RMS)24 W
Vestel 65QT9850 Satıcı Fiyatları
Vestel 65QT9850 65'' 164 Ekran 4K Smart Qled TV En Ucuz Satıcı: OrhanMob-Vestel-YOB
41.905 TL Ücretsiz Kargo 19 dk önce
Vestel 65Qt9850 4K Ultra Hd 65'' 165 Ekran Uydu Alıcılı Smart Qled Tv Satıcı: İstereyon
42.239 TL Ücretsiz Kargo 5 saat önce
43.738 TL Ücretsiz Kargo 40 dk önce
İlk Fiyat 38.899 TL
Güncel Fiyat 41.904 TL
Fiyat Değişimi %7.7 artış
Son Güncelleme 06/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu TV kimler için uygun?
Vestel 65QT9850 Avantajları
  • 65" geniş ekran ile etkileyici izleme deneyimi
  • 4K/UHD çözünürlük ile yüksek detaylı görüntü
  • 24 W RMS ses çıkış gücü ile güçlü dahili hoparlörler
Dezavantajları
  • 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
Ekran Çözünürlüğü3840x2160
Yenileme Hızı (Yazılım)SMR 2600
Yenileme Hızı (Gerçek)50/60 Hz
HDRVar
HDR ÖzellikleriDolby Vision, HDR10, HDR10+
SES
Ses Çıkış Gücü (RMS)24 W
Hoparlör Sistemi2.0
Ses & Video ÇözücülerH.265/HEVC (4K/60p) Uydu, Dolby Atmos, DTS HD, DTS, Dolby Audio, DTS:X
Ses ÖzellikleriDTS Virtual:X
Dahili Wi-FiVar
Wi-Fi Özellikleri802.11a/b/g/n
Smart TVVar
Smart TV ÖzellikleriWeb Tarayıcı
Smart TV UygulamalarıNetflix, Prime Video, Tabii, YouTube
Dahili KameraYok
Akıllı Etkileşim (Dahili)Var
Ses ile TV KontrolüVar
İşlemci Çekirdek Sayısı4
İşletim SistemiTiVo
Dahili Depolama4 GB
ENERJİ ve TASARIM
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)D
SDR Enerji Tüketimi (1000h)67 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)G
HDR Enerji Tüketimi (1000h)127 kWh
Tüketim (Bekleme Modu)0.5 W
Ön Çerçeve RengiSiyah
Stand (Ayak) Tipiİkili Ayak (Düz)
Tasarım ÖzellikleriVESA Duvar Montaj Desteği (400x200 mm)
EBAT & AĞIRLIK
Kutu Genişliği1580 mm
Kutu Yüksekliği1001 mm
Kutu Derinliği145 mm
TV Genişliği (Ayaklı)1455 mm
TV Yüksekliği (Ayaklı)890 mm
TV Derinliği (Ayaklı)270 mm
TV Genişliği (Ayaksız)1453 mm
TV Yüksekliği (Ayaksız)836 mm
TV Derinliği (Ayaksız)82 mm