Vestel 65UM9900
66
47.654 TL
Ekran Boyutu65 İnç
Çözünürlük StandardıUltra HD (4K)
EkranDüz (Flat)
Ses Çıkış Gücü (RMS)24 W
Vestel 65UM9900 Satıcı Fiyatları
47.655 TL Ücretsiz Kargo 32 dk önce
47.750 TL Ücretsiz Kargo 32 dk önce
İlk Fiyat 35.100 TL
Güncel Fiyat 47.654 TL
Fiyat Değişimi %35.8 artış
Son Güncelleme 06/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu TV kimler için uygun?
Vestel 65UM9900 Avantajları
  • 65" geniş ekran ile etkileyici izleme deneyimi
  • 4K/UHD çözünürlük ile yüksek detaylı görüntü
  • 24 W RMS ses çıkış gücü ile güçlü dahili hoparlörler
  • Smart TV özellikleri ile uygulamalar doğrudan ekranda kullanılabilir
  • DVB-S2 uydu alıcı desteği ile ekstra cihaz ihtiyacı azalır
Dezavantajları
  • 60 Hz ekran yenileme hızı yüksek hızlı içeriklerde sınırlı kalabilir
  • HDMI 2.1 olmadığı için yeni nesil oyun konsolları ve yüksek bant genişliği yok
  • eARC desteği olmadığı için yüksek kaliteli ses çıkışı yok
EKRAN
EkranLED
Ekran TipiDüz (Flat)
Ekran Boyutu65 İnç
Ekran Boyutu (cm)164 cm
Ekran Çözünürlüğü3840x2160
Yenileme Hızı (Gerçek)50/60 Hz
HDRVar
HDR ÖzellikleriHDR10
Ekran & Görüntü ÖzellikleriMini LED, Ultra Motion (MEMC), Vestel Quantum Renk Paleti Teknolojisi
SES
Ses Çıkış Gücü (RMS)24 W
Hoparlör Sistemi2.0
Ses & Video ÇözücülerH.265/HEVC (4K/60p) Uydu, Dolby Digital, Dolby Digital Plus
Ethernet / LAN Kablo GirişiVar
USB 2.0 Girişleri2 Adet
HDMI 1.3/1.4/2.0 Girişleri3 Adet
HDMI ÖzellikleriHDMI Audio Return Channel (ARC)
HDMI-CECVar
Dijital Ses ÇıkışıOptik
Kompozit Girişi (AV)Var
Ses / Kulaklık ÇıkışıVar
Smart TVVar
Smart TV ÖzellikleriWeb Tarayıcı
Smart TV UygulamalarıNetflix, Prime Video, YouTube
Uygulama YükleyebilmeYok
Dahili KameraYok
Akıllı Etkileşim (Dahili)Yok
Yayın Kaydetme (PVR)Yok
Program Rehberi (EPG)Var
HbbTVVar
İşlemci Çekirdek Sayısı4
ENERJİ ve TASARIM
SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)G
SDR Enerji Tüketimi (1000h)133 kWh
HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G)G
HDR Enerji Tüketimi (1000h)135 kWh
Tüketim (Bekleme Modu)0.5 W
Ekran Kalınlık TipiUltra Slim
Ön Çerçeve RengiSiyah
Stand (Ayak) Tipiİkili stant (V Ayaklı)
Tasarım ÖzellikleriVESA Duvar Montaj Desteği (400x200 mm)
EBAT & AĞIRLIK
Kutu Genişliği1588 mm
Kutu Yüksekliği960 mm
Kutu Derinliği160 mm
TV Genişliği (Ayaklı)1454 mm
TV Yüksekliği (Ayaklı)893 mm
TV Derinliği (Ayaklı)356 mm
TV Genişliği (Ayaksız)1454 mm
TV Yüksekliği (Ayaksız)835 mm
TV Derinliği (Ayaksız)68 mm